top of page

Naša NOVINKA je už tu!

Prečo sme tento výrobok vyvinuli?

Naša NOVINKA je už tu!

Dostávali sme podnety od vás, že chcete nejaký výrobok, ktorý znižuje zápaly dýchacích ciest pri astme, nakoľko astmatikov každoročne pribúda. Rovnako astmatici majú často alergie, atopický ekzém a neraz trpia na časté infekcie. Chceli ste riešenie, ktoré ovplyvňuje imunitu a zápaly.


Vďaka vášmu podnetu sme hľadali klinicky testované, prémiové suroviny najvyššej kvality, ktoré by dokázali ovplyvniť zápaly a imunitu, lebo alergia, atopický ekzém, astma či náchylnosť na časté infekcie sú následkom zle fungujúcej imunity.

Výsledkom nášho viac ako polročného snaženia je produkt AA imunita.

Vďaka účinkom nami použitých surovín na imunitu a zápaly, je výrobok AA imunita určená pre ľudí, ktorých trápia: - alergie (aj senná nádcha) - astma - atopický ekzém - histamínová intolerancia - často sa opakujúce infekcie - žihľavka - časté a chronické zápaly dutín


Základom produktu AA imunita je:

Patentovaný extrakt z čiernej rasce (nigella sativa), ktorý má dokázané účinky na imunitu a na znižovanie zápalov. Napr. tento extrakt znižuje vyplavovanie zápalovo pôsobiacich bielkovín z buniek imunitného systému pri astme, čím uľahčuje astmatikom život.


Patentovaný extrakt z nigella sativa obsahuje 5% tymochinónu. Prečo sa vyrába extrakt keď existujú semiačka?


Obsah tymochinónu (to je účinná látka pôsobiaca priaznivo na imunitu a zápaly) je v semiačkach čiernej rasce rôzny. Nie je v každom semiačku rovnaký. Na dosiahnutie účinnej koncentrácie tymochinónu je potrebné zjesť až do 25g semiačok. Presné množstvo nie je možné určiť pre nerovnomerný výskyt tymochinónu v jednotlivých semiačkach.


Množstvo tymochinónu v oleji z čiernej rasce tiež nie garantovaný a takmer žiadny výrobca neudáva koľko je ho v oleji.


V našom extrakte z čiernej rasce je garantované množstvo tymochinónu a je vyrobený patentovanou technológiou zaručujúcu stabilitu tymochinónu.


Garantovaný obsah tymochinónu je veľmi dôležitý, lebo práve tymochinón hrá kľučovú úlohu pri potláčaní zápalov nielen pri astme ale napr. aj reuamtoidnej artritíde. Tymochinón: - má silné protizápalové vlastnosti - antimikrobiálne vlastnosti - je imunomodulačný, čo znamená, že nadmerne nestimuluje ani nepotláča imunitnú odpoveď, takže je bezpečný pre ľudí s autoimunitnými ochoreniami.


Ďalšou účinnou látkou v našom produkte AA imunita je postbiotikum Lactobacillus plantarum L-137. Postiobitikum je teplom usmrtená baktéria.


Postiobitikum Lactobacillus plantarum L-137 podporuje tú časť imunity, ktorá je pri astme, alergiách, atopickom ekzéme, žihľavke či histamínovej intolerancii výrazne oslabená. Oslabenie imunity vedie napr. k častým chorobám/infekciách. Ak sa vyrovnáva nerovnováha imunity pri vyššie spomínaných zdravotných problémoch, zmierňuje to priebeh ochorenia.

Tým, že je táto baktéria neživá nezvyšuje tvorbu histamínu, histaminici sa jej teda nemusia báť.


Postiobitikum Lactobacillus plantarum L-137 patrí medzi probiotické baktérie s najsilnejším účinkom na posilnenie imunity v boji s patogénmi. Užívanie Lactobacillus plantarum L-137 zvyšuje tvorbu IgG protilátok a znižuje tvorbu IgE protilátok, ktoré sa nadmerne tvoria pri alergiách, atopickom ekzéme, žihľavke, histamínovej intolerancii a pod.


Výrobok AA imunita je obohatený o vitamín B7, ktorý priaznivo pôsobí na sliznice ako imunitnú bariéru, ktorá často trpí pri zápaloch a alergiách ako aj bioaktívny vitamín B12, ktorý napr. pri astme pôsobí protizápalovo.


Výrobok AA imunita nájdete v rôznych akciách s inými výrobkami, ktoré podporujú a dopĺňajú AA imunitu v jej účinkoch. Napr. pre alergikov či histaminikov je vhodná kombinácia s fosfolipidovým kvercetínom, ktorú si v akcii môžete kúpiť tu - Akcie AA imunita.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

1,099 views0 comments

Comments


bottom of page