top of page

Myómy, cysty, endometrióza, neplodnosť, problémy so štítnou žľazou či priberanie v bokoch a páse

Čo majú spoločné?

Človek je tvor tvorivý a pri tvorení neraz povymýšľa veci, ktoré nie sú len prospešné, ale aj veci, ktoré napr. škodia jeho zdraviu. Patria sem aj látky podobné estrogénom. Rôzne chemické látky podobné ľudským estrogénom nazývame xenoestrogény.

Myómy, cysty, endometrióza, neplodnosť, problémy so štítnou žľazou či priberanie v bokoch a páse

Xenoestrogény pôsobia v tele rovnako ako telom tvorené estrogény. Pôsobia síce slabšie, ale vďaka ich dlhšiemu polčasu rozpadu pôsobia dlhšie. Ich pôsobenie na telo je rizikovým faktorom nielen ženy, ale aj mužov.


Pôsobenie xenoestrogénov môže u žien vyvolať: - neplodnosť - problémy so štítnou žľazou - menštruačné problémy - endometriózu - problémy s cystami na vaječníkoch, myómami maternice či hrčkou v prsníku - dokážu podporovať neprimerané zápalové reakcie a pod.


Ani muži nie sú ušetrení vplyvu xenostrogénov. U mužov môžu byť xenoestrogény "spolupáchateľom" - nadmerného vypadávania vlasov - problémov s prostatou - priberania v oblasti bokov a pása - problémami s erekciou - zhoršením kvality spermií a pod.


Problémom xenoestrogénov je to, že sa nachádzajú takmer všade okolo nás v predmetoch dennej spotreby.


Xenoestrogény nájdete v: - kozmetike - chemikáliách používaných v poľnohospodárstve (ľudia žijúci v blízkosti polí sú ohrození viacej) - plastoch - zubných pastách a pod.


Xenoestrogény sú pre moderného človeka naozaj výzva. Výzva je to preto, že moderný človek, rieši iba to čo cíti napr. bolesť, ale čo nebolí, mnohých ľudí ani nezaujíma, aj keď to má závažné následky na jeho zdravie.


Riešenie záťaže xenoestrogénmi je pre nás, tým, že sme im vystavení neustále celoživotnou záležitosťou. Samozrejme za podmienky, že sa chceme vyhnúť nepríjemným následkom ich pôsobenia.


Jednou z látok, ktoré pomáhajú xenoetrogény z tela vylučovať je D – Glukarát vápenatý. Táto látka, ktorá sa v prírode vyskytuje prirodzene, pomáha vylučovať xenoestrogény (ale aj nadbytočné estrogény) z tela von. Zároveň bráni tomu, aby sa po vylúčení do čreva spätne nevstrebávali z čreva späť do tela. Toto sa deje najmä vtedy, ak je narušená črevná mikroflóra, čo dnes nie je nič nezvyčajné.


Keď som vám predstavil náš nový výrobok Estro balans prišlo mi veľa otázok typu, či to môžem užívať dlhodobo, či to môžu užívať len ženy alebo aj chlapi a pod. Ak ste si prečítali tento článok, asi ste pochopili aké nebezpečenstvo nám hrozí v podobe xenoestrogénov. Pozrite si koľko veľa je prejavov pôsobenia xenoestrogénov na ľudské zdravie. A ak budete mať pocit že je ich veľa, tak áno, máte pravdu, je ich veľa. Čoraz viac mužov a žien má problémy s neplodnosťou, ženy majú čoraz viacej problémy s menštruáciou, či problémov s cystami a pod. Každý rok je týchto ľudí viac a viac. Alebo sa pozrite koľko dievčat ide do predčasnej puberty.


Estro balans je prípravok nielen pre ženy ale aj mužov. Tento výrobok podporuje zbavovanie tela (detoxikáciu) pre telo a zdravie nebezpečných látok. Účinky D – Glukarátu vápenatého sú posilnené o: 1, SAMe , ktorý má: - antidepresívne účinky - podporuje správne fungovanie pečene - je vhodný pri osteoartritíde

2, DIM (diindolylmetán) - má protirakovinový účinok - je silný antioxidant - podporuje detoxikáciu - zmierňuje príznaky menopauzy


Estro balans je výrobok na celoročné a pravidelné užívanie. Prečo? Lebo celý rok sa efektívne potrebujeme zbavovať toxínov, ktoré nám v tele spôsobujú nepríjemné vedľajšie účinky, ktoré som opísal. Estro balas si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x Estro Balans (abczdravia.sk) a samostatne tu Estro Balans (abczdravia.sk).


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

1,163 views0 comments

Comments


bottom of page