top of page

Mnohí z vás máte rôzne tráviace a imunologické problémy.

Updated: Mar 1, 2023

Ide o problémy ako napríklad potravinové alergie, intolerancie zápaly čriev a pod.

Prejavy tráviacich problémov sú rôzne a nemusia sa týkať len tráviaceho traktu ako napr.: - nafukovanie - hnačky - zápchy - bolestí brucha - pocit plnosti po najedení - kožné problémy - problémy s vypadávaním vlasov - zmeny psychiky - oslabená imunita - problémy so spánkom - atď.


Pri tráviacich problémoch sa neraz narúša tvorba tráviacich enzýmov, ktoré rozkladajú potravu. Zle rozložená potrava nielenže nevie dobre zásobovať telo živinami, ale zle rozložená potrava ešte podporuje problémy v tráviacom trakte. Vytvára sa tak začarovaný kruh problémov.


Preto je dobré pri problémoch s trávením, imunitou, alergiami, potravinovými neznášanlivosťami, ale aj pri strese, nespavosti či problémoch so psychikou tráveniu pomôcť.

Dr. Jacobs vyvinul nový výrobok VerdauungsHIT na pomoc tráveniu. Tento výrobok je vhodný aj pri histamínovej intolerancii. Obsahuje mnohé prírodné látky, ktoré pomáhajú zlepšovať trávenie ale aj odbúravať histamín.


Enzýmy (amyláza, proteáza, lipáza, celuláza, laktáza) nachádzajúce sa v doplnku VerdauungsHIT sa prirodzene vyskytujú v našom tráviacom trakte. Ich úlohou je rozložiť potravu, ktorú prijímame, na jednotlivé časti a sprístupniť ju nášmu telu. Enzýmy sú 100% prírodné, vyrobené bez genetického inžinierstva a ich pôvod je čisto rastlinný.


Mikronizovaný diatomit obsahuje nekryštalický kremík, ktorý dokáže na seba viazať toxíny ale napr. aj histamín. Diatomit je preto mikronizovaný, lebo týmto procesom sa zlepšuje jeho schopnosť naväzovať na seba pre črevo škodlivé a nežiadúce látky.


Koreň zázvoru je cenený najmä pre esenciálne oleje, ktoré obsahuje a štipľavé látky ako gingerol a shogaol. Zázvor pomáha tráveniu a napr. zmierňuje nafukovanie. Zázvor pôsobí protizápalovo.


Čierna rasca bola v starovekom Egypte považovaná za „zlato faraónov". Obsahuje cennú silicu tymochinón. Vo výrobku je použitý extrakt z čiernej rasce, ktorý obsahuje 5% tymochinónu, čo je mnohonásobne viac ako v bežnom oleji, kde najvyššie množstvo tejto účinnej látky veľmi kolíše. Extrakt z čiernej rasce pôsobí protizápalovo, antiparazitálne, antialergicky, proti helicobacterovi pylori, zmierňuje príznaky histamínovej intolerancie.

Extrakt z artičokov obsahuje vysoký podiel flavanoidov a horčín, ako napr. cynarin. Podporuje trávenie a činnosť pečene.


Harmanček upokojuje trávenie a obsahuje cennú rastlinnú látku apigenín zo skupiny flavónov, ktorá dáva kvetom harmančeka žltú farbu. Na tráviaci systém pôsobí upokojujúco a protizápalovo.


Okrem týchto rastlinných látok, ktoré som spomenul obsahuje VerdauungsHIT prášok z moringy, feniklový olej a pomarančový olej, ktoré tiež podporujú trávenie.


VerdauungsHIT si môžete zakúpiť tu VerdauungsHIT 90 tabliet (abczdravia.sk)


Výrobok je určený: - alergikom - atopikom - ľudom s histamínovou intoleranciou - ľudí trpiacimi žihľavkou - pri vypadávaní vlasov - ženám s menštruačnými problémami a hormonálnymi nerovnováhami - ľuďom, ktorí trpia poruchami imunity - ľuďom, ktorých trápi nadúvanie - pri bolestiach a kŕčoch v bruchu - pri pocite, že vám zle trávi


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk https://www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


614 views0 comments

Comments


bottom of page