top of page

Mikroveda Life v sebe spája silu probiotík a fermentovaných liečivých rastlín.

Veľa z vás sa ma pýta aký je rozdiel medzi našimi tekutými probiotikami Mikorveda Life a Mikroveda Pur. Rozdiel je v tom, že Mikorveda Life obsahuje fermentované liečivé bylinky.

Mikroveda Life v sebe spája silu probiotík a fermentovaných liečivých rastlín.

Čo je to fermentácia?

Fermentácia je prirodzený proces, ktorý sa po stáročia používa na konzervovanie potravín a zvýšenie ich výživovej hodnoty. Počas fermentácia dochádza k rozkladu zložitých látok (v Mikrovede Life liečivých bylín a ich častí) na jednoduchšie látky, ktoré su pre telo lepšie a ľahšie využiteľné.


Látky z liečivým rastlín, ktoré boli fermentované telo ľahšie prijíma a lepšie ich využíva pre svoje potreby. Preto je potrebná oveľa nižšia dávka účinných látok z fementovaných rastlín oproti nefermentovaným.


Liečivé rastliny sa po fermentácii stávajú mnohonásobne výkonnejšie.

Pri fermentácii je dôležité aby fermentácia bola kontrolovaná a riadená. Nekontrolovaná fermentácia liečivých bylín môže spôsobiť úplné vymiznutie niektorých liečivých látok, čím sa znížia ich liečivé vlastnosti bylín.


Preto je Mikroveda Life vyrábaná cielenou, kontrolovanou fermentáciou, ktoré je nevyhnutná na zvýšenie výkonnosti liečivých rastlín a premenu účinných účinných látok a zároveň sa zabraňuje tomu, aby sa nekontrolovanou fermentáciou nezničili niektoré účinné látky z týchto bylín.


Mikroveda Life v sebe spája silu probiotík a fermentovaných liečivých rastlín.

Probiotiká Mikroveda Life s fermentovanými liečivými bylinami Mikroveda Life si môžete v našom e-shope kúpiť v tu MikroVeda LIFE 500 ml (abczdravia.sk).


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

480 views0 comments

Comments


bottom of page