top of page

M33+ Prečo to tak dobre funguje?

Updated: 5 days ago

Snáď neexistuje ani jeden deň kedy by som nekomunikoval s ľuďmi.

Mnohokrát sa stretnem dokonca s tým, že ľudia hovoria, že už používajú sprej M33+ ústny sprej (abczdravia.sk) na rôzne zdravotné problémy (včera som dokonca dostal informáciu, že pomáha pri zápale dutín). Neraz pri komunikácii s ľuďmi otázku ako to, že ten sprej tak dobre funguje.

Jedným z dôvodom, prečo tento výrobok tak dobre funguje je to, že obsahuje látky, ktoré tvoria dobré baktérie ako produkt svojho metabolizmu. Každý živý organizmus má svoj metabolizmus ( metabolizmus je premena jednej látky na druhú). A metabolizmus majú aj baktérie. Látky, ktoré vznikajú pri metabolizme baktérií im zároveň slúžia na to aby vytvárali pre tieto baktérie vhodné prostredie pre ideálne prežitie týchto baktérií a čo je zaujímavé, zároveň dôležité, iným baktériám ( napr. choroboplodným) sa práve v tomto prostredí nedarí. Ak sa choroboplodným baktériám zmení prostredie na také, kde už dobre nevedia prežiť , ustúpia, ich počet sa zníži (nikdy celkom nezaniknú a toto sa neudeje ani po antibiotikách). Prestanú dráždiť imunitu a spúšťať zápaly.

Ľudia sa ma aj často pýtajú, že prečo je M33+ kyslasté. Sú to práve produkty metabolizmu dobrých baktérií. Tie vytláčajú zo slizníc zlé baktérie a pomáhajú aktivovať imunitné reakcie nielen smerom k účinnej reakcii imunity ničiacej choroboplodné baktérie či vírusy, ale aj smerom k utlmovaniu nadmerných zápalových reakcií (nežiadúcich zápalov s následnými soplíkmi, kašlíkmi, bolesťami a pod.)Sprej M33+ od firmy Mikroveda vďaka svojmu zloženiu dokáže veľmi efektívne riešiť zápalové problémy v horných dýchacích cestách. Rieši to prirodzene a bez vedľajších účinkov. Tento výrobok je v BIO kvalite a je vhodný aj pre deti od 1 roka a môžete si ho kúpiť tu M33+ ústny sprej (abczdravia.sk).


S prianím toho najlepšieho zostáva

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com709 views0 comments
bottom of page