top of page

Ľudia stále potvrdzujú, že tento 100% prírodný prípravok je pre nich topka.

Prečítajte si príbehy ako pomáha ľudom.

Ľudia stále potvrdzujú, že tento 100% prírodný prípravok je pre nich topka.

"Ahojte, chcem sa pochváliť najnovšou pozitívnou skúsenosťou. Syn si veľmi nešťastne rozrazil na hrane nábytku ďasno tesne nad hornou jednotkou a úplne rozšľahal peru (foto sem nepridám, je to dost nářez). Konzultovala som aj so stomatológom samozrejme, ale ostalo to v medziach “domácej liečby”. O 3 dni mal na pere uz len mini chrastičku a ďasienko takmer zahojené. Používali sme na to iba M33+ . Som mega prekvapená z účinku a ozaj odporúčam. "


"Ja som si veľmi nepekne odtrhla kožičku okolo nechta na palci na ruke, 3 dni som mala tak nepríjemný citlivý a boľavý ten palec, že aj voda mi na ňom vadila. A až potom som si spomenula na sprej M33+. Hneď som striekla na palec a už za cca hodinu som sa ho mohla normálne dotknúť a bol citeľne omnoho menej bolestivý. Až som sama nechápala."


"Ja som spadla na kolobežke a cez športové legíny som si rozbila koleno. Hneď som striekala M33+. Po týždni to konečne nemokvá, nekrváca a hojí sa."


"Tento zázrak (M33+) mi pomohol ani nie za pol dňa so zápalom hrdla. Nemohla som tomu uveriť, len ostal mi kašeľ, tak budem striekať M33+ ďalej a ďakujem za Vaše top produkty."


"Mne veľmi pomáha striekať priamo na tvár M33, do rána sú akné vysušené."


"Moje dieťa má 7 chorobu od staršieho súrodenca. M33+ im striekam do úst, dokonca mladšia si to nechá aj do nošteka stretnúť. Plus keď dostala výsyp hneď som aplikovala niekoľko x denne sprej aj na postihnuté miesta a bolo vidieť zmeny, podráždená pokožka sa ukľudnila."


"Dávame Čistý noštek aj M33+ vo vyšších dávkach ako predtým a vidím zlepšenie, choroby sú výrazne slabšie a kratšie."


M33+ je náš najpredávanejší produkt a len tento rok sme ho predali viac ako 20 000ks. Bez reklamy, len preto, že vám pomáha.


M33+ si v akcii môžete kúpiť tu:


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

511 views0 comments

Comentarios


bottom of page