top of page

Ktorá žena by nechcela mať krásne vlasy?

Hovorí sa, že vlasy sú pre ženu korunou krásy. Aby to tak bolo o vlasy sa treba starať aj z vnútra, nielen z vonka. Aby sme vám to uľahčili pripravili sme akciu na výrobok Beauty hair.

Beauty hair obsahuje mikroživiny (vitamíny, minerály) potrebné na to aby boli vlasy krásne a špeciálny patentovaný extrakt z hrachových klíčkov.

Aké výhody vám prinesie užívanie výrobku Beauty hair?

Pri štúdii na 21 dobrovoľníkov sa zistilo, že patentovaný extrakt z hrachových klíčkov po dvoch mesiacoch užívania u 95 percent účastníčok viedol k zníženiu vypadávania vlasov. V priebehu prvého mesiaca klesol priemerný počet vypadnutých vlasov o 33,9%.


Metionín je aminokyselina obsahujúca síru. Metionín dokáže výrazne posilniť štruktúru vlasov a nechtov. Metionín môže pomôcť aj proti vypadávaniu vlasov


Cysteín je aminokyselina obsahujúca síru a stavebný kameň vlasového keratínu (keratín tvorí väčšinu objemu vlasu). Cysteín je obzvlášť dôležitý pre rast vlasov.

Obe aminokyseliny pomáhajú bojovať proti voľným radikálom, ktoré majú negatívny vplyv na vlasy a ich zdravie. Voľné radikály sa nadmerne tvoria "vďaka „vonkajším vplyvom, akými sú znečistenie a teplo. Poškodzovanie vlasov voľnými radikálmi vedie k strate kvality a vypadávaniu.


Kyselina pantoténová (vitamín B5) upokojuje podráždenú pokožku hlavy.

Vitamín B1 zaisťuje silné a lesklé vlasy tým, že robí bunkové membrány elastickými a vitálnymi.


Extrakt z bambusu je prírodný zdroj kremíka. Ide o minerál, ktorý sa nachádza napr. v koži, vlasoch a nechtoch, spojivovom tkanive, šľachách, kostiach a chrupavkách. Ak je v tele nedostatok kremíka výsledkom môžu byť tenké vlasy bez života a lámavé nechty. Kremík môže podporovať rast vlasov, poskytnúť vlasom viac lesku, zvýšiť pružnosť vlasov, upokojiť a posilniť pokožku hlavy. Kremík prispieva k silnejším vlasom a menšiemu vypadávaniu vlasov. A vašim nechtom prospieva tiež. Kremík robí nechty silnejšími, takže rastú rýchlejšie a nelámu sa tak ľahko.


Zinok má veľký význam pre rast vlasov. Zinok sa podieľa na tvorbe keratínu, ktorý je hlavnou zložkou vlasov, pokožky a nechtov. Ľudské telo navyše potrebuje zinok na tvorbu kolagénu, ktorý tvorí nielen spojivové tkanivo ukotvujúce vlas v pokožke, ale je dôležitý aj pre štruktúru vlasu ako celku. Vypadávanie vlasov je preto jedným z prvých príznakov nedostatku zinku, ktorý možno často zlepšiť pomocou dopĺňania zinku.


Zinok a selén prispievajú k udržaniu normálnych vlasov a pôsobia antioxidačne.

Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov, zároveň pôsobí tiež antioxidačne. Zjednodušene povedané meď bráni šediveniu vlasov.


Biotín (vitamín B7) prispieva k udržaniu kvality vlasov. Biotín pozitívne ovplyvňuje aj pokožky a nechtov. Biotín môže pomôcť, keď sú vlasy rednúce, krehké a matné. Biotín môže pôsobiť aj proti vypadávaniu vlasov. Nedostatok biotínu však nie je badateľný len vypadávaním vlasov na hlave, dokonca aj tie najmenšie chĺpky, ako sú mihalnice a obočie, môžu vypadávať pri nedostatku biotínu.


Prípravok proti vypadávaniu vlasov a na podporu rastu a výživy vlasov nájdete tu:


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme

Andrej Medveď a jeho team

116 views0 comments

Comments


bottom of page