top of page

Kto by sa z tohto nepotešil?!

Včera večer mi prišla správa od jednej zákazníčky ako jej pomohol Stopbol pri bolestiach kolena. Prečítajte si, čo mi napísala. Jej správu som vám odfotil a dal do príspevku.

Včera večer mi prišla správa od jednej zákazníčky ako jej pomohol Stopbol pri bolestiach kolena. Prečítajte si to čo mi napísala. Jej správu som vám odfotil a dal do príspevku.

Stopbol si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x Stopbol (abczdravia.sk) a samostatne tu Stopbol (abczdravia.sk).

Včera večer mi prišla správa od jednej zákazníčky ako jej pomohol Stopbol pri bolestiach kolena. Prečítajte si to čo mi napísala. Jej správu som vám odfotil a dal do príspevku.

A ešte jedna úžasná správa!

Tí čo ma sledujete viete, že testujeme prípravok proti bolesti, ktorí chceme čoskoro uviesť na trh.


Naša kamarátka včera mala bolesti spojené s nástupom menštruácie. Dostala 2 tobolky prípravku, ktorý je určený aj na problémy s bolestivou menštruáciou. Po cca hodine sa jej moja žena pýta ako sa má a či jej zabral. Zostala prekvapená, že si ani neuvedomila, že jej to prešlo a už necíti žiadnu bolesť a nekomfort.


Štúdie na ženách, ktoré sa vykonali so zmesou prírodných látok proti bolesti, ktorú chceme použiť ukázali, že pri menštruačných problémoch dochádzalo po užití tohto prípravku k výraznému zlepšeniu stavu a úľave od bolesti cca po hodine od užitia. Podľa mňa je to skvelá alternatíva k rôznym liekom s protizápalovým účinkom, ktoré dokázateľne zaťažujú tráviaci trakt a pečeň. Veľmi sa teším, že sa nám črtá ďalší účinný prírodný doplnok, ktorí rieši zdravo a bezpečne problémy desať tisícok žien.


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

74 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page