top of page

"Je to úplný zázrak!"

Updated: Mar 1, 2023

Toto som nepovedal ja, ale jedna z vás.

"Dobrý večer, chcela by som vám poďakovať, ten lactoferin, je úplný zázrak a aj všetky vaše vitamíny. Vidím zmenu aj keď syn býva stále chorý, každé 2-3 týždne kašeľ, teploty, zachrípnutie pretrváva stále, bolesť hrdla ale neprejde to do tej angíny ako užíva vaše vitamíny. Predtým každý mesiac antibiotiká čo mal angínu, teraz sa už tretí mesiac držíme bez antibiotík, za čo som vďačná. Ďakujem za váš čas a vitamíny. A teplota klesne hneď do druhého dňa, je len zvýšená. Ako dám synovi lactoferin, má len okolo tých 37°C, čo pred tým mával 40°C a musela som dávať vždy obklady lebo nurofen nezaberal."


Ja som pre vás pripravil limitovanú akciu 2ks Lactoferínu za super zvýhodnenú cenu. Akcia má časové obmedzenie do konca februára alebo 200ks akciových setov. Čiže bude trvať obmedzene. Nájdete ju tu Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


321 views0 comments

Comentarios


bottom of page