top of page

Je tento tuk elixírom mladosti?

Updated: Mar 1, 2023

Je tu niekto taký, kto by nechcel byť mladý? Pravdepodobne asi nie. A každý by asi chcel nielen mlado vyzerať ale aj mlado sa cítiť. Dnes sa ale pozastavím nad kvalitou pokožky. Viem, že väčšina čitateľov mojich článkov sú ženy. A snáď ani nepoznám ženu, ktorá by nechcela vyzerať dobre, mať peknú pleť s čo najmenším množstvom vrások. A ak je toto vašim cieľom môžu vám v tom pomôcť omega-3 mastné kyseliny.

Vrásky a zmeny na koži sú pre nás asi najviditeľnejším znakom starnutia. Vykonala sa štúdia

s takmer 3000 účastníkmi v strednom veku - od 45 do 60 rokov. Títo ľudia boli vyšetrení

na starnutie pokožky. Zistilo sa, že starnutie pokožky je pomalšie u ľudí, ktorí užívali omega-3 mastné kyseliny.


Zdroj: Latreille J, Kesse-Guyot E, Malvy D et al. Association between dietary intake of n-3 polyunsaturated fatty acids and severity of skin photoaging in a middle-aged Caucasian population. J Dermatol Sci 2013: 72: 233-239.


Veľa ľudí sa ma v poslednom čase pýta v čom sú naše omega-3 lepšie, iné ako konkurencia na trhu. Priznám sa, sledovať čo robí konkurencia nemám veľmi čas. Vo svojej práci sa zameriavam na zlepšovanie svojej práce a je to pre mňa užitočnejšie ako sa pozerať na to, čo robia iní. Ale poviem vám prečo sme sa rozhodli pre omega-3 od firmy EPAX.

Výroba omega-3 mastných kyselín EPAX sa riadi kódex správania FAO pre zodpovedný rybolov. FAO je Organizácia pre výživu a poľnohospodárstvo. FAO je špecializovaná agentúra OSN so sídlom v Ríme.

EPAX sa stali v roku 2007 prvou spoločnosťou s obsahom omega-3 mastných kyselín, ktorá získala certifikáciu Friend of the Sea (FOS). Certifikát Friend of the Sea (FOS) zaručuje, že olej EPAX pochádza z rýb, ktoré boli lovené utrvalo udržateľným spôsobom. Takto firma EPAX prispieva k ochrane životného prostredia. Olej EPAX pochádza z rýb, ktoré nie sú nadmerne lovené a tým sa nenarúšajú prirodzené ekosystémy.


Firma EPAX neustále hľadá nové spôsoby ako znižovať uhlíkovú stopu – napríklad všade, kde sa dá, prechádza na obnoviteľné zdroje energiu.


Pokiaľ ide o vedecké zdôvodnenie o svojich výrobkoch tak nikto na svete sa nepribližuje omega-3 od firmy Epax. Bezpečnosť a účinnosť omega-3 Epax bola testovaná vo viac ako 100 recenzovaných klinických štúdiách . Toto je viac ako ktorákoľvek iná spoločnosť zaoberajúca sa omega-3 mastnými kyselinami.


Ako vidíte nielen čistota omega-3 od firmy Epax bola pre nás dôležitá, ale aj zodpovednosť voči životnému prostrediu a hlavne omega-3 Epax sa vedecky skúmali a dokázal sa ich účinok na zdravie. Týmto sa vie pochváliť len málo firiem na svete.


Omega-3 Epax sú svetovou špičkou. A naša vízia je priniesť našim zákazníkom len tie najkvalitnejšie a najhodnotnejšie výrobky so surovinami od najkvalitnejších firiem na svete.

Omega-3 mastné kyseliny si môžete kúpiť za mimoriadne zvýhodnené ceny tu.

alebo tu


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com139 views0 comments

Comments


bottom of page