top of page

Inšpirujte sa aj vy, ako veľa vecí sa dá urobiť!

Updated: Mar 1, 2023

26.12.2022 mi napísala jedna mladá žena. Mala viacej problémov a prečítajte si ako mi ich popísala.

"Na jar 2022 sme s manželom riešili umelé oplodnenie a keďže som podstúpila hormonálnu liečbu a teda užívala som kopec liekov , odvtedy mám problém s mechúrom. Už počas hormonálnej liečby som mala stále nutkanie na močenie , bolesti v podbrušku ale moč som vždy mala negatívny. Doktor mi povedal, že to som určite prehormonovaná a keďže sa to umelé oplodnenie nepodarilo 1x tak mám počkať až sa z tela vyplaví chémia a potom sa to všetko ukľudní. No neukľudnilo sa. Júl, august, september, október, mechúr ma stále trápil aj keď som už žiadne hormóny nebrala. Pila som repíkový čaj, žihľavový čaj, nejaké preventívne lieky urinal akut . Na chvíľku to zabralo ale potom sa to vrátilo. V októbri som už mala veľké bolesti, ťažko sa mi močilo, v moči som mala krv. Tak mi doktor nasadil antibiotiká. Horúčky, zimnica, z liekov som mala neskutočne bolesti , trávenie bolo zlé, bolo mi zo všetkého zle, hnačky. Dali mi ďalšie antibiotiká a samé utlmovacie lieky proti bolesti ako flector, algifen, ibalgin. Urológ mi nič nenašiel predpísal mi len Femanosse N uro vaxon aby som to dlhodobo užívala, opäť som mala hrozne bolesti a močenie veľmi slabé, ekzem na ruke a na brade. Vysadila som všetko po mesiaci . Telo má neskutočne bolelo, som slabá, unavená, začala som si dávať vitamín C a cesnak ako prírodné antibiotikum, beriem valovič kvapky uro, a na trávenie. Ale stačí mi slabý chlad a bolesti v mechúri sa hneď objavia. Cítim sa unavená, slabá a psychicky veľmi slabá. Viete mi prosím poradiť čo by ma vedelo nakopnuť a fungovala by som konečne ako predtým.? Ďakujem za každú radu ,prajem krásny deň."


Tejto mladej žene som odporučil zmenu stravy a tieto doplnky:


Po 3 týždňoch mi napísala toto:

"Inak musím vám napísať, že i keď sú to iba 3 týždne na nízko sacharidovej strave, prestali mi tie veľké bolesti brucha, pichanie v bruchu a silné kŕče, ba dokonca aj nafukovanie je o polovicu lepšie. Po dvoch týždňoch vitamínov od vás sa mi zlepšili vlasy, sú hustejšie a menej vypadávajú, mám viac energie, som usmievavejšia a šťastnejšia. A 4kg išli dole ako nič, no dúfam, že chudnutie nemá až taký dopad na moju nízku imunitu."


Ja gratulujem tejto mladej žene k tomu, že urobila čosi pre to, aby bola zdravá.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


619 views0 comments

Comments


bottom of page