top of page

Dva dobré príbehy na koniec týždňa.

Inšpirujú aj vás?

Dva dobré príbehy na koniec týždňa

1. Príbeh:

"Dobrý deň, p. Medveď, našla som si Vás skrz môjho známeho, ktorý mi odporučil vašu stránku. Nevyznám sa v produktoch, na čo presne aký použiť, no rada by som vyskúšala niečo na podporu ženskej imunity. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť? Mám viac ako ročný problém s hpv infekciou. Nie je to zlý výsledok, nerobí ževraj zmeny, ale rada by som sa toho zbavila. Čítala som, aj počula, že sa zaoberáte aj takýmito vecami, tak by som rada počula aj Váš názor a radu."


Pani som odporučil tieto doplnky a zmenu stravy:


Po nejakom čase mi prišla táto odpoveď:

"Dobrý deň, p. Medveď, rada by som Vám poďakovala za Vaše rady a odporúčanie doplnkov. Výsledky z cytológie sú úplne v poriadku, avšak okrem toho som spozorovala aj dalšiu vec. Brala som kvercetin+immuse a d3k2. Pred užívaním týchto doplnkov som každé ráno mala problém so spracovaním hocijakej sladkej stravy, jogurtov, ovocia, dokonca niekedy samotných hocijakých bielkovín a mala som neskutočné kŕče, ktoré boli narázove a trvali do 2-3 minút. Tento problém mám od nepamäti a nikdy som ho neriešila. Odkedy som zaradila Vaše doplnky do svojho života, všetky tieto problémy zmizli. Vaše produkty sa chystám ďalej užívať, tak ako doteraz. Ďakujem za to, že mi Vás On zoslal zhora. Nech sa Vám Vaša pomoc 10000 krát vráti späť."


Príbeh č. 2:

"Dobrý deň Vám prajem, prepáčte že vás takto vyrušujem. Chcela by som Vás poprosiť o radu a zároveň sa aj poďakovať. Synček dva a pol roka užíva už viac ako rok Probio HIT 60g (abczdravia.sk), M33+ a Čistý noštek PROBIO 50g (abczdravia.sk). Alergií sa nezbavil, ale máme pokoj s ekzémom aj infekciami kože + vôbec nebýva chorý."


Obom dámam gratulujem ku skvelej práci!


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

248 views0 comments

Comments


bottom of page