top of page

Dobré správy od vás: Zlepšenie dieťaťa v učení - čítanie sa zlepšilo

Updated: Oct 25, 2023

Nedávno nám prišla takáto správa, kde sa jedna pani pýtala na ATA horčík. ATA horčík je špeciálna forma horčíka, ktorý sa dobre vstrebáva do mozgu a nervových buniek. Povedal by som, že je to špecialista na nervový systém a psychiku.

ATA horčík je špeciálna forma horčíka, ktorý sa dobre vstrebáva do mozgu a nervových buniek. Povedal by som, že je to špecialista na nervový systém a psychiku.

ATA horčík je to noootropikum. Nootropikum je prírodný povzbudzovač mozgu. 1. Viditeľne zlepšuje činnosť mozgu s pomerne rýchlym nástupom 2. Ľahko prechádza do mozgu cez mozgovo krvnú bariéru a dobre vstupuje do buniek mozgu 3. Jeho užívanie nevytvára závislosť a nemá vedľajšie negatívne účinky (neprítomnosť abstinenčných príznakov po prerušení alebo ukončení užívania)


Doteraz pani dávala dieťaťu magnézium treonát a pýtala sa na ATA horčík a tu je jej otázka, kde zároveň opísala zlepšenie učenia svojho dieťaťa po užívaní magnézia treonátu.

"Dobrý deň. ATA Magnézium, aké je dávkovanie pre dieťa? V novembri bude mať 11 rokov. Nemá stanovenú diagnózu, ale má problémy s učením. Doteraz som dávala magnézium treonát a čítanie sa zlepšilo."


V našom e-shope si môžete kúpiť v akcii tak samotný magnézium treonát Akcia 2x Magnézium treonát (abczdravia.sk).

Ako aj Magnézium treonát s ATA horčíkom Akcia ATA horčík a Magnézium treonát (abczdravia.sk)

Aj ATA horčík máme v cenovo výhodnej akcii Akcia 3x ATA horčík (abczdravia.sk)

Oba spomínané horčíky veľmi dobe vplývajú na mozog a nervovú činnosť. Bez problémov ich môžete dávať deťom, nepreháňa po nich. Keďže často dostávam otázky na dávkovanie to nájdete tu DÁVKOVANIE | andrejmedved.sk.


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

474 views0 comments

Comments


bottom of page