top of page

Dobré správy od vás: "Neverila som vlastným očiam!"

Toto je príbeh, ktorý vyrazil dych aj mne. Pes s boreliózou, ktorá bola už tak vážna, že sa uvažovalo o tom, že psík bude utratený, lebo sa veľmi trápil. Prečítajte si to sami.

Toto je príbeh, ktorý vyrazil dych aj mne. Pes s boreliózou, ktorá bola už tak vážna že sa uvažovalo o tom, že psík bude utratený, lebo sa veľmi trápil. Prečítajte si to sami.

"Máme psíka, fenku stredoázijského vlčiaka, má 3 roky a dlhodobo sa trápila s boreliózou. Prešli sme si rôznymi vyšetreniami u veterinárov, predpisovali len antibiotiká, lebo nám tvrdili, že na toto nič iné nefunguje. Jej stavy boli zlé, bola malátna, ležala, nechcela sa vôbec hrať a baviť s mojím druhým psom, tiež stredoázijským vlčiakom. Tieto stavy sa začali stále viac opakovať. Mala bolesti kĺbov, lebo keď som ju aj jemne chytila za nohu, tak vždy zakňučala od bolesti. Ochablo jej aj svalstvo a veľmi jej vystúpila chrbtica.

Už som sa nemohla na ňu dívať. A keď sa ma môj muž spýtal, či ju ideme utratiť, bola pre mňa rana a zároveň aj štartér, že jej musím pomôcť. Veľmi som teda neverila, ale vysadila som jej všetky lieky a nasadila som Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk). Dostávala 12 kapsúl rozdelených do dvoch dávok. Musela som vymyslieť, ako jej to podať. Začala som vo štvrtok večer, som jej dala 6 kapsúl. Kapsule som vysypala a rozmiešala v troche smotany. To bola ochotná zožrať. So šunkou to nechcela žrať. Deň D prišiel v utorok, keď som prišla z práce. Pes bol ako vymenený, bola aktívna, behala po dvore a naháňala sa s mojím druhým psom. Dokonca vládala vybehnúť aj na kopu dreva. Stále pokračujeme v liečbe, doberá už druhé balenie. Je stále vitálna a vidím, že sa cíti dobre. V podávaní Lacotferinu budem ešte pokračovať. Ďakujem za záchranu „mojej lásky“, verím, že to všetko zvládne. V.M."

Toto je príbeh, ktorý vyrazil dych aj mne. Pes s boreliózou, ktorá bola už tak vážna že sa uvažovalo o tom, že psík bude utratený, lebo sa veľmi trápil. Prečítajte si to sami.

Lactoferin Pure si môžete kúpiť tu Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk). Skvelá práca a gratulujem majiteľke k úspechu a psíkovi želám veľa zdravia. Ako sa hovorí, že aj "pes je len človek" a pšíčkari vedia o čom ten výrok je.

Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

181 views0 comments

Comments


bottom of page