top of page

Dobré správy od vás: "Ďakujem za pokoj, ktorý mám v sebe, keď moje dieťa ochorie."

Prečítajte si jeden inšpiratívny príbeh. Možno inšpiruje aj vás.

Dobré správy od vás: "Ďakujem za pokoj, ktorý mám v sebe, keď moje dieťa ochorie."

"Ďakujem Vám pán Medveď,

čítam si všetko čo píšete. Vďaka Vašim výrobkom moja dcéra (5 rokov) je v perfektnej kondícii.


Pravidelne užíva: IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk)

forIMUN 60 kapsúl (abczdravia.sk) Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk) Vitamín D3K2 Medveď natural (abczdravia.sk)

M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk) Prázdne črievko (abczdravia.sk)

Keď na ňu niečo lezie, navýšim Immuse 3x1 tobolku denne, keď je to vážnejšie, pridám aj Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk) a IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk) tiež 3x2 tobolky a do 2 dní je úplne bez príznakov. Boli časy keď jej začala nádcha, kŕče v bruchu končilo to zvracaním hlienov a nezastaviteľným kašľom. Na ten pomáha dokonalo Čistý noštek PROBIO 50g (abczdravia.sk) 4 odmerky vypiť do 10 minút. Následne mohla pokojne spať, ale teraz už k ničomu takému nedochádza. Asi najviac vďaka Immuse a m33 (aj do nosa). Ľudia v mojom okolí si robia zo mňa srandu lebo moja odpoveď na každý zdravotný problém je Vaše meno, ale veľa z nich, posmievačikov skúsili a zistili, že nie som Andrej Medveď lady, ale že to naozaj robí svoju robotu. Neviem si už ani predstaviť ísť do lekárne a kupovať tam hocičo. Ďakujem za pokoj ktorý mám v sebe keď moje dieťa ochorie."


Mamičke gratulujem ku skvelej práci. Veľmi sa teším z jej výsledkov. Zároveň ďakujem, že sa podelila o svojej úžasnej skúsenosti.


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

248 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page