top of page

Dobré správy od vás!

Inšpirujete sa aj vy?

Dobré správy od vás!

"Dobrý deň prajem. Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o radu a pomoc. Momentálne ma trápi kvasinková infekcia v hrdle, vyšiel mi pozitívny výter, nakoľko som mala problém so silnými bolesťami v hrdle, nádcha, bolesti svalov ktoré ustúpili už hneď na druhý deň. Obvodný lekár mi predpísal antimykotiká. Zaradila som do jedálnička domácu kyslú kapustu a kefír. Obmedzujem sacharidy. Bez teploty, ale cítim sa slabá a unavená, aj bolesť hrdla pomaly ustupuje ale bola veľmi nepríjemná, čo pravdepodobne spôsobilo aj bolesť iba ľavého ucha. Aj tá ustúpila ale píska mi v ňom a cítim že ho mám ,, upchaté,,. Mám stvrdnutý ušný maz, ktorý sa často zhorší po chorobe, svojpomocne si to neviem odstrániť, preto chodím na ORL. Toľko k momentálnemu stavu, jednoznačne to z niečoho plynie ako ste povedali. Oslabená imunita, stres, dlhodobo, samozrejme strava, tak v skratke. Mám veľmi dobrú skúsenosť zatiaľ iba s jedným vašim prípravkom a to sprej M33+ mala som zapálený aft na podnebí,do 3 dní zmizol. Zatiaľ Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď a za váš čas, ktorý venujete nám ľuďom a máte celý váš tím môj obdiv."

Stravu som odporučil zmeniť na nízko-sacharidovú a k tomu tieto doplnky:

Čo sa udialo po zmenách, ktoré som pani navrhol?


"Dobrý deň prajem pán Andrej. Po mesiaci sa k Vám prihováram a zhrniem ten čas, za ktorý užívam vaše doplnky s úpravou stravy na dve slová - som šťastná Cítim sa oveľa pokojnejšia, bolesti chrbtice ustúpili úplne, mám oveľa viac energie, veľmi veľa sa toho zmenilo a zato všetko vďačím Vám ... ďakujem Vám za všetko ... keďže doplnky pomaly dochádzajú chcela by som Vás pekne poprosiť o radu ako užívať doplnky ďalej a či Lactoferin a aj iné doplnky užívať naďalej aj v takých dávkach ako doteraz. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa. S pozdravom a úctou, A. "


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com


156 views0 comments

Comments


bottom of page