top of page

Dobrá správa od vás!

Updated: Jul 4, 2023

Začiatkom marca mi prišla správa od jednej z vás.

Smejúca sa šťastná žena. Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme.

"Dobrý deň, pán Andrej. Prosím Vás o pomoc pre môjho 13 ročného syna, ktorý cca od septembra je často chorý. Začne to bolesťami hrdla potom to prejde do upchatia dutín (sople) a nakoniec horúčka, 37,8 °C až 38,3 °C, takže nemôže ani do školy. Keď to horko ťažko prejde, o mesiac znova. A tak to ide do dnes. Som už zúfalá. Dr. nás poslala na ORL vyšetrenie kvôli tomu že keď sa aj vylieči jedna nosná dierka je stále upchatá tak že nevie dýchať tak si strieka spreje do nosa kvôli uvoľneniu. Na ORL mu dr. zistil skrivenú prepážku. Na operáciu ešte ísť nemôže keďže sa ešte vyvíja. Dal mu lieky , s tým, že mu to aj tak nepomôže. Mal pravdu. Vlani sme boli aj u alergológa, tam všetko bolo ok. Ja už neviem. Prosím poraďte nám nejaké vitamíny. Ďakujem, s pozdravom A."


Odporučil som tieto doplnky a zmenu stravy a tieto doplnky výživy:


Po 3 mesiacoch som dostal spätnú väzbu:

"Dobrý večer, Andrej chcem Vám vyjadriť obrovskú vďaku za môjho syna. Produkty ktoré ste odporučili dobral a musím povedať, že odvtedy chorý nebol. Ani si neviete predstaviť, aká som šťastná. Ešte raz ďakujem!"


Gratulujem ku skvelej práci!


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

162 views0 comments

Comments


bottom of page