top of page

Dobré správy od vás: Dcéra mala za druhýhy polrok vymeškané len 2 dni

Dcéra mala za druhý polrok vymeškané len 2 dni!

Dnešný príbeh je síce z tohto roka, ale je trochu starší. Priznám sa, chcel som ho zverejniť skôr, ale zabudol som na to. Dnes mi mnohé mamičky píšu ako ich deti bojujú so streptokokovými infekciami a v tomto príbehu nájdu inšpiráciu ako to zvládnuť.

Dobré správy od vás! Dcéra mala za druhý polrok vymeškané len 2 dni! Dnešný príbeh je síce z tohto roka, ale je trochu starší. Priznám sa, chcel som ho zverejniť skôr, ale zabudol som na to. Dnes mi mnohé mamičky píšu ako ich deti bojujú so streptokokovými infekciami a v tomto príbehu nájdu inšpiráciu ako to zvládnuť.

"Milý Andrej, chcela by som ti napísať pozitívnu skúsenosť s ProbioHit. Moja 10r. dcéra bola od novembra do februára skoro stále chorá. Sopeľ, kašeľ, teplota, zúfalo vysoko vymeškané hodiny, žiadny sociálny život. Zúfalstvo. Vo februári som jej začala so železnou pravidelnosťou dávat ProbioHit. Dcéra mala za druhýhy polrok vymeškané len 2 dni. Znie to až neuveriteľne po 1.polroku, keď na celej škole a v meste vyvádzal streptokok. Ona jeden deň mala mierne zvýšenú teplotu a jeden deň sa ráno zobudila s hnisom v očiach, ale to sa preplachmi rýchlo stratilo. Ako dôkaz že to funguje je, že my ostatní doma sme sa s tým streptokokom vytrápili každý min. týždeň - dva. Niektorí aj 3 týždne. U nej to neprepuklo do ničoho vážneho. Bolo vidno, že imunitný systém bojuje, ale nekašľala, nesoplila, len v noci som si všimla, že prehlta sople. Ďakujem. Neverila som, že toto dokáže jeden prípravok."


ProbioHit si môžete kúpiť v akcii tu a k nemu si teraz len za 1€ môžete kúpiť váš obľúbený Extrakt z plodov čiernej bazy podporujúci imunitu horných dýchacích ciest. Akcia ProbioHIT a Extrakt z plodov bazy čiernej (abczdravia.sk).


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

266 views0 comments

Comments


bottom of page