top of page

Dobré správy od vás!

Updated: Mar 1, 2023

Prečítajte si príbehy, ktoré nás potešili.

Príbeh č. 1: "Dobrý deň! Chcem sa opýtať, máte nejaký pripravok na chronickú gastritídu ? Mám poškodenu aj sliznicu žalúdka. Mám zlé trávenie. Viem, že nie tak dávno ste ponúkali Gastro pohodu. Ja nemám dostatok žalúdočných štiav, môžem užívať Gastro pohoda 60 kapsúl (abczdravia.sk)? Neuškodí mi?"

Pani si nakoniec Gastro pohodu kúpila a po nejakom čase mi napísala.

"Ináč Gastro pohodu beriem asi tretí týždeň a robí mi to dobre. Nebolí ma žalúdok.

V poslednom čase som veľmi cítila sliznicu žalúdka a pichanie v žalúdku. Chvála Bohu, teraz to nemám. Dúfam, že to tak pôjde ďalej."


Príbeh č. 2:

"Dobrý večer, ja by som vám len rada pridala k dobrým recenziám. Dcéra mala problém

s refluxom, gastrotuss okrem toho že by sa nemal užívať dlhodobo a okrem toho že je to samozrejme sajrajt pre take malé dieťa (teraz ma 3 roky) prestával pomaly účinkovať.

Kúpili sme od vás Gastropohodu a na začiatok podľa Vášho odporúčania akáciovú vlákninu Akáciová vláknina 300g (abczdravia.sk) a sirup na ktorého názov si nespomeniem. Teraz dcéra končí prvé balenie, takže sú to cca 4mesiace odkedy sme začali. Problémy sú fuč. V noci má pokoj, môže papať aj paradajky, papriku ktoré jej predtým robili veľmi zle keď ich zjedla večer. Ďakujeme a spokojne som objednala ďalšie balenie."


Gastro Pohodu môžete použiť ak vás trápi: - kandida - helikobakter - vredy na žalúdku - zápal žalúdka (gastritída) - pálenie záhy - ostrá, pálivá bolesť, ktorá stúpa z hornej časti brucha smerom ku krku - silné pálenie za hrudnou kosťou , ktorú možno pociťovať aj v krku či hrdle - pocit, že nemôžete dýchať - kovová chuť resp. zlá chuť v ústach - nutkanie kašlať - tlak v žalúdku - pocit plnosti v žalúdku - časté grganie - bolesti žalúdka


Produkt je vhodný aj u histamínovej intolerancie.


Mimochodom vedeli ste, že Gastro pohoda obsahuje látky, ktoré podporujú rozmnožovanie dobrých baktérií vo čreve?


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com


465 views0 comments

Comments


bottom of page