top of page

Dnes o tom, ako vám Lactoferin PURE pomáha

Updated: Mar 1, 2023

Prečítajte si pár príbehov, ktoré nás potešili.

Príbeh číslo 1

"Dobrý deň Andrej,

Chcem sa vám poďakovať. Hneď po vašom maily som objednala Lactoferin. V stredu na obed došiel kuriér, dala som malému 3 tobolky pred obedňajším spánkom a zobudil sa o 3 hodiny úplne fit bez kašľa.

Ďakujem vám."

Janka


Príbeh číslo 2

"Dobrý večer, prepáčte že ruším, ja len musím opäť napísať, že váš Laktoferin robí u mojich detí aj u mňa zázraky a my budeme na Vianoce bez teplôt, kašľa a sopľa po zem. Som za to nesmierne vďačná dúfam že sa vaše výrobky dostanú do rúk stále viac ľudom."


Príbeh číslo 3

" Dobrý deň Andrej, musím Vám napísať, lebo normálne tomu až neverím. Syn mal včera celý deň vysoké horúčky, 38,8 a pod. Lieky od teploty a sprcha zabrali tak na 2hod., potom som očami vždy posúvala hodiny aby som mu mohla dať ďalšiu dávku. Keďže cez deň bol na tom takto, pripravovali sme sa na naozaj ťažkú noc. Poobede mi prišiel od Vás balíček aj

s Lactoferinom. Hneď som mu nasadila 2kapsule a večer opäť ďalšie 2. Musím Vám povedať, že celu noc krásne spal, žiadna teplota, až ráno okolo 6:30 mal 38, čo je pre mňa až úplne neuveriteľné. Verím tomu s údivom, že lactoferin mu tak rýchlo zabral."


Príbeh číslo 4

"Dobrý deň prajem. Ďakujem pekne za podrobné objasnenie stravovania , ospravedlňujem sa ,že odpisujem až teraz, ale asi ako každý v okolí riešime detské choroby ,tak sme mali veselé 2 dní , ale musím povedať , že 5 ročnej som hneď nasadila Lactoferin a všetko čo máme od vás a dieťa je po 3 dňoch je fit."


Príbeh číslo 5

"Inak ten Lactoferin je riadna pecka. Manžel mal asi 2-3 týždne dozadu tiež dáku chorobu. 3 dní horúčkoval okolo 39°C. Slabý, nevládny, preležal celé 3 dni.

Dnes začal mať to isté. Dobehla som z roboty, dala Lactoferin 4 doobedu, 4 poobede a 4 teraz večer. Navarila vývar z domácej kurky a chlop už poobede ako vymenený. Teplota klesla, cíti sa oveľa lepšie. Veľmi som vďačná za teba a za tvoje skvelé poznatky s ktorými sa s nami delíš a samozrejme za skvelé vitamíny a doplnky, ktoré pre ľudí vytváraš v TOP zložení a kvalite. Ďakujem Vám zaň."


Lactoferin si môžete zakúpiť v rôznych akciách tu

alebo samostatne tu


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com485 views0 comments

Comments


bottom of page