top of page

Dnes o tom, ako si pomohla zúfalá mamička

Updated: Jul 4, 2023

18.3.2023 mi došiel mail od jednej zúfalej mamičky.

"Dobrý deň, rozhodla som sa vám napísať takto mailom, lebo som už zúfalá...a možno robím niečo zle... V skratke oboznámim s mojou situáciou, syn 8r, od septembra každý mesiac jeden týždeň doma, sople a nepríjemný kašeľ.

Dnes o tom, ako si pomohla zúfalá mamička. 18.3.2023 mi došiel mail od jednej zúfalej mamičky. "Dobrý deň, rozhodla som sa vám napísať takto mailom, lebo som už zúfalá...a možno robím niečo zle... V skratke oboznámim s mojou situáciou, syn 8r, od septembra každý mesiac jeden týždeň doma, sople a nepríjemný kašeľ.

Na antibiotiká to nikdy nebolo, v čase choroby som zvykla dávať dračiu krv 4kvapky 3x denne, na kašeľ cibuľový sirup, tymianový čaj. Už keď som mala pocit že nič nezaberá, tak klasické sirupy z lekárne na kašeľ, plus vitamíny mal C, D a zinok - to mi ale vždy nechcel jesť ten zinok.


Asi v októbri mal zápal dutín, na to mal iba do nosa pamykon, prešlo po cca 10 dňoch. Proste ja nemám pocit, že je od jesene zdravý, mám pocit že je týždeň v pohode a za týždeň začíname od znova .


Pre pocit istoty som mu aj doma robila CRP test či mu treba antbiotiká. Negatívne, nález u DR. - nič, hrdlo čisté a priedušky tiež. To sme boli teraz naposledy pred 3 týždňami u Dr., nerobila žiadne výtery z hrdla nič, dala znova pamykon a aerius sirup na alergiu, nič potvrdené ešte nemal, teda žiadny alergiu.


Berie to 10 dní, kašeľ sa mu zmiernil, dokonca niekedy v noci menej chrápal. (Dr. nám tiež povedala že má veľké nosné a krčné mandle.)

Len stále nie je úplne vyliečený, počuť ho kašľať hlavne ráno a niekdy sem tam počas dňa, ale len minimálne. Keď otvorí ústa ja mu stále tam vidím tie hlieny. Mlieko miluje, ale má to teraz zakázané a snažím sa ani mliečne výrobky nedávať .


Preto by som potrebovala presne vedieť ako často a v akých množstvách dávať tie preparáty. Lebo Čistý noštek som mu včera začala dávať aj tak, že si to rozrobím do morskej vody (z lekárne) a kvapneme priamo do nosa po 2 kvapky. Neviem ale teraz, či sa to môže dávať aj do nápoja a zároveň aj takto priamo do nosa.

A či aj zároveň dávať ten M33+ kvapkátkom do nosa, koľko kvapiek a ako často. Mám v tom chaos a asi robím niečo zle, dokonca ho začalo bolieť uško, mala som doma kvapky do ucha uniflox, tak som mu začala dávať. Toto som ale skombinovala s M33+, to som mu tiež kvapla po 2 kvapky aj ráno aj večer. Zároveň si to strieka aj do úst, bojím aby som ho náhodou nejak nepredávkovala. Ďakujem krásne, ospravedlňujem sa za tak dlhý mail."


19.4.2023 mi prišla odpoveď od mamičky.

"Zdravím vás, ešte nemáme od Dr. nič potvrdené, nakoľko sa malému po užívaní vašich prípravkov výrazne polepšilo, tak sme navstevu u Dr. preložili.


Ale sám od seba nám malý párkrát povedal že sa mu vracia táka tekutina späť do hrdla a potom to ide naspäť, on si myslel že to tak má byť, preto sa nám s tým nezdôveril skôr, že sa mu také niečo deje..to by vysvetľovalo aj ten kašeľ ranný alebo sem tam večer, ale nie taký záchvatový, len proste si viac krát odkašlal a nešlo mi do hlavy, však je už zdravý, nič mu nieje, nemá sople, teploty, u dr výsledky všetko ok... Tak zrejme pri najbližšej návšteve u dr si to dáme potvrdiť/alebo vyvrátiť u Dr. ...uvidíme teda...


Chcem sa opýtať aj či je ešte niečo z vašich prípravkov čo by tiež tomu refluxu mohlo pomôcť..

A či teda môžem ďalej aj preventívne dávať Čistý noštek, Immuse, Kvercetin komplex a M33+, toto všetko dávam aj dcérke (6r ) a musím povedať že jej chorobnosť sa výrazne znižila."


Vždy sa poteším keď čítam ako si ľudia aj vďaka mojej práci pomôžu, ale vždy sa mi pri čítaní správ od ľudí natíska otázka, ako dopadne tento národ, keď sú deti z roka na rok chorľavejšie a ich choroby sú vážnejšie. Nemôžem sa ubrániť pocitu, že smerujeme k vyhynutiu a prestaneme byť schopní rozmnožiť sa. A kto sa bude starať o neustále choré deti, tak túto otázku si kladiem tiež.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

576 views0 comments

Comentários


bottom of page