top of page

Chceli by ste stretnúť nervózneho medveďa? Moja žena to včera zažila

Ale medveď potom skrotol a upokojil sa. Ako sa to stalo?

Chceli by ste stretnúť nervózneho medveďa? Moja žena to včera zažila.

Možno to mnohí z vás poznáte. Zle ste sa vyspali a potrebujete dosť veľa duševne pracovať. A akosi vám to nejde. Nedostatok spánku, zlý spánok alebo nebodaj prebdená noc berie nervovému systému a mozgu energiu na podávanie výkonu. Toto som zažil nedávno aj ja.


Posledné týždne mám neuveriteľne veľa práce a keď to s prácou preženiem, tak zle a málo spím. Z nedele do pondelka som spal len 4,5 hodiny a aj keď som spal v pondelka do utorka 8 hodiny v utorok som sa nedokázal dobre sústrediť na prácu. Ostal som v utorok celý deň doma lebo som musel odpísať toľkým ľudom, že som ani nešiel do roboty, lebo tam by som aj tak nič neurobil a začal som pracovať od 5:30 hod. ráno.


Prvému človeku som odpísal na mail a bolo 5:44 hod. ráno. O 8:00 čiže po 2,5 hodinách duševnej práce som už začal mať málo energie na duševnú prácu. Čosi som urobil, potom som nervózny chodil po dome a znova som čosi urobil ale išlo mi to ako v lete na saniach. Chybala mi ta správna pozornosť, schopnosť sútrediť sa, nevedel som sa vyjadrovať s ľahkosťou, bol som nervózny, mal som chuť čosi "vyžierať". Keď som čítal správy a maily čo mi prišli od ľudí často som nevedel čo ľudia odo mňa presne chcú a musel som sa k tomu spätne vracať. Celé zle.


Dokonca som uvažoval, že sa na všetko vykašlem a idem so psom von a robotu si nechám na neskôr. No videl som koľko ma toho čaká a tak som sa rozhodol, že to musím zvládnuť, inak by ma to dohnalo nasledujúce dni.


Potom som dostal nápad podporiť svoj mozog a dal si 2 tobolky ATA Mg a 2 tobolky prípravku na pozornosť, ktorý pre vás pripravujeme. A potom to prišlo. Nervozita odišla, dokázal som sa sústrediť a koncentrovať sa. Zvýšila sa mi tvorivosť a práca mi začala ísť od ruky. Do konca dňa a to som pracoval po užití tých doplnkov ešte 7 hodín (včera som pracoval 11 hodín) som dokončil všetko čo som chcel.


ATA Mg je úžasný výrobok podporujúci mozog. Zároveň sa teším z toho, že aj náš nový výrobok na pozornosť a koncentráciu funguje tak, ako bolo vyskúmane v štúdiách ktoré sa robili so surovinami, ktoré sme na jeho výrobu použili. Som nadšený, že čoskoro vám ho budeme vedieť predstaviť a vy ho budete môcť tiež používať. Ja pozorujem u seba že mi doslova rozjasní myseľ.


Chcem vás ešte čosi poprosiť. Vedeli by ste mi pomôcť s tým ako nazvať náš nový výrobok, ktorého vlastnosti som vám opísal? Budem rád ak by ste mi s tým pomohli. Napíšte mi typ na názov do komentára.


ATA Mg si môžete kúpiť tu ATA horčík (abczdravia.sk). Vrelo vám ho odporúčam na podporu nervového systému a mozgu. Pri strese a duševne práci je ATA Mg skvelý pomocník.


Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk andrej.medved9@gmail.com

227 views1 comment

1 Comment


Unknown member
Oct 27, 2023

Dobrý deň, mne sa páčia zrozumiteľné názvy, s priamou výpovednou hodnotou ako čistý noštek, šťastné bruško... Tu by vôbec neurazil názov ,, Pozornosť a koncentrácia,,... chodili mi po rozume názvy ako Kryštálová myseľ, Refresher... ale vždy mi tam niečo nesedí a názov nemá dostatočnú výpovednú hodnotu. Lucia

Like
bottom of page