top of page

Ako je to teda s tými zápalmi a zle fungujúcou imunitou?

Prečo dochádza k dlhodobým, zdravie ničiacim zápalom?
1, Starnutie.

Starnutie je spojené aj so starnutím imunity a starnúca imunita sa mení na zápalovú, teda vytvára chronicky zápal.


2, Oxidačný stres.

Pod pojmom oxidačný stres rozumieme nadmernú tvorbu voľných radikálov. Tie dokážu aktivovať zápaly a udržujú ich pri "živote".


3, Chemikálie a toxíny zo životného prostredia aktivujú zápalové procesy a držia ich pri živote.


4, Poškodené mitochondrie aktivujú a držia pri živote zápaly.

Ak sa chcete pozrieť či sa poškodenie mitochondrií netýka aj vás, prečítajte si znaky poškodených mitochondrií tu https://www.andrejmedved.sk/search?q=mitochondrie


5, Psychický a fyzický stres (nadmerná záťaž ale aj nedostatočná záťaž) spúšťa zápaly a podporuje ich.


6, Zle fungujúce a deravé črevo, vrátane zlého zloženia črevného mikrobiómu.


7, Podvýživa z pohľadu zásobovania tela živinami ktoré telo potrebuje ako minerály, stopové prvky a pod.


8, Chronicky prebiehajúce vírusové infekcie, ktoré nie sú odhalené bežnými laboratórnymi testami cez tvorbu protilátok. Protilátkové testy bohužiaľ nedokážu odhaliť mnohé infekcie prebiehajúce reaktiváciou vnútrobunkových parazitov alebo vírusov. V tele môže dlhší čas prebiehať reakcia imunity na tieto patogény a vyvinie sa z toho chronický zápal. Tento zápal sa môže preniesť do inej časti tela a spustiť nejakú chorobu či dokonca rakovinu.

 

Ak sa pozrieme na chronicky chorých ľudí na 100% nájdeme u nich nie jeden, ale viacero faktorov, ktoré tu spomínam. Ak si títo ľudia nasadia doplnok výživy potláčajúci zápal a dostaví sa výsledok, ktorý po vysadení doplnku odznie, tak títo ľudia si môžu byť istí, že v ich živote je veľa z bodov, ktoré tu spomínam. Preto sa aj pani, ktorá mi napísala s tým stretla.

 

Ako funguje Stopbol?

 

Stopbol má v sebe 2 účinné a klinicky overené látky:

 

  1. Hydrolizovaný keratín s veľmi dobrou vstrebateľnosťou, ktorý tlmí oxidačný stres a tým aj výživu pre zápal v kĺboch. Podporuje regeneráciu tkanív v kĺboch . Štúdiami sa dokázalo pokles zápalových látok spojených so zápalmi kĺbov, zníženie bolesti a opuchu, zvýšenie pohyblivosti.

  2. Nedenaturovaný kolagén II.typu, ktorý zvyšuje množstvo protizápalovo pôsobiacich buniek, ktoré putujú do kĺbov a tlmia tam zápal a tým aj bolesť či opuch. Zlepšujú tiež pohyblivosť. Nedenaturovaný kolagén II.typu je jeden z najsilnejšie pôsobiacich kolagénov pri zápale kĺbov.

 

Mnohí sa ma pýtate či môžete tento výrobok užívať dlhodobo. Odpoveď je áno. Látky v ňom obsiahnuté sú telu vlastné a ich užívanie je úplne bezpečné. Tento výrobok sa môže užívať aj dlhodobo a okrem protizápalových účinkov posilňuje vlasy, nechty a robí kožu mladšou.

 

Stopbol si v akcii môžete kúpiť tu:
 Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme.

Andrej Medveď a jeho team

375 views0 comments

Comments


bottom of page