top of page

Aj keď to veľa ľudí nechce aj tak to urobí a takéto následky to pre nich môže mať

U ľudí je zaujímavé, že majú presne zadefinované čo nechcú. Patrí sem aj to, že nechcú brať lieky. Bohužiaľ často sa stáva, že napriek tomu ich berú. A jedným z nich sú aj protizápalové a teplotu tlmiace lieky nehormonálneho pôvodu. Patrí sem napr. aj lieky s obsahom kyseliny acetylsalicylovej ako aspirin, acyplyrin a pod. Aj sulafasalazin, liek často používaný pri črevných problémoch obsahuje kyselinu 5-aminosalicylovú a sulfapyrín).

Tieto lieky, ktoré sú neraz často voľnopredajné a hodne používané, majú schopnosť (a pomerne dobrú) ničiť črevnú mikroflóru a poškodzovať črevnú sliznicu a takto spôsobovať problémy s tenkým črevom (v tenkom čreve dochádza k vstrebávaniu živín).

Ak aj už nechcete užívať lieky s obsahom kyseliny salicylovej a napriek tomu ich beriete, mali by ste vedieť, že Bifidobaktérium Breve pomáha zmierňovať následky užívania liekov obsahujúcich kyseliny salicylovej na tenké črevo.


Môžete si kúpiť probiotiká Probio HIT (obsahuje aj Bifidobaktérium Breve) a vami obľúbené probiotiká Čistý noštek vhodné nielen pri nádche, ale aj bolesti hrdla (kloktať hrdlo s týmito probiotikami) ale aj alergickej nádche či zápaloch dutín. Môžete kúpiť tu:Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

186 views0 comments

Comments


bottom of page