top of page

4 príbehy s výbornými výsledkami

Updated: Mar 15, 2023

Skvelé správy od vás!

Príbeh č. 1:

"Dobrý deň, v prvom rade vám chcem poďakovať za vašu skvelú prácu a tiež sa chcem s vami podeliť o situáciu kedy sa obvodná lekárka mojich deti pýtala, že čo užívajú, že nebývajú toľko choré a samozrejme keď sa na ne čo to nalepí nemá to taký strašný priebeh. Povedala som jej o vás a vašich výrobkoch niekedy začiatkom decembra. Má 5 vnúčatiek a že to teda skúsi pre ne objednať.


Dnes som tam bola dať dcérky popočúvať a pýtala som sa či to objednala. Ona že áno a že vnúčik škôlkar, ktorý býval chorý už dva mesiace ako užíva vaše výrobky chorý nebol. (Moja poznámka. Ta pediatrička mi volala 23.12.2022 a objednávala toto Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk) a toto Akcia 2x M33+ (abczdravia.sk)) Ďakujem aj za vašu ochotu vždy odpovedať a vždy poradiť vo všetkom v čom potrebujem, pretože viem, že určite máte toho veľa. Pekný deň."


Príbeh č. 2:

"Ahoj Andrej, moja dcérka bola často chorá, mávala aj laryngitídy. V škole mi vydržala maximálne 4-5 dni a hneď chorá. Už som bola zúfalá. Nemohla som sa dostaviť na tvoju prednášku v Bánovciach, tak sa kamoška opýtala za mňa. Na tvoju radu užíva dcérka Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk) ráno aj večer. Užíva ho mesiac a celý čas je v škole, zdravá. Deti okolo sú choré, ona sa drží. Dokonca stráca trvalé zahlienenie, má ružový jazyk ako roky nemala. Je šťastná a usmiata, lebo konečne mohla ísť na karneval, ktorý ju, žiaľ, vždy kvôli chorobe minul. Kvercetín je úžasná vec, vrelo odporúčam a tebe moc ďakujeme. Zuzana"


Príbeh č. 3:

"Dobrý deň Andrej, dlho som sa Vám neozvala a vlastne som sa Vám ešte vôbec neozvala ohľadom zlepšenia môjho zdravotného stavu vďaka Vašim produktom. Písali sme si e-mail, v ktorom som písala o bolestiach žalúdka. Už nemávam vlčí hlad ako kedysi, nemám potrebu toľko jesť, telo si samé nastavilo stopku, zapojila som do jedálnička omnoho viac zeleniny a ovocia, z väčšej časti vyradila bravčové mäso, ale chcem ešte poukázať na jednu dôležitú vec. Ani kožná si už nevedela dať rady s mojou suchou pokožkou, svrbenie rúk po každom sprchovaní a krémovaní, to všetko je preč som vďačná za každú Vašu radu a Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk), prajem pekný deň."


Príbeh č. 4:

"Milý Andrej, musím napísať moju skúsenosť. Kvercetín komplex 60 kapsúl (abczdravia.sk) užívam len 4 dní a moja pokožka...niečo úžasné! Rosacea ustupuje perfektne, som nadšená. Nevedela som že to účinkuje aj na pokožku. Ďakujem veľmi pekne."Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

712 views0 comments

Comments


bottom of page