top of page

3 príbehy ako vám pomohol Lactoferin Pure.

Updated: Jun 15, 2023

Jeden šokoval aj mňa!

Príbeh č. 1: Lactoferin pomáha pri teplote a bolestiach uška

"Viete, že lactoferin je zázrak? Ja som to dala v noci synovi, lebo sa zobudil o 3:00 hod. ráno na bolesť ucha s teplotou 38,5 °C. Ako prvú pomoc som mu namiešala lactoferin s lyžicou jogurtu a do uška strekla M33+ ústny sprej 50 ml (abczdravia.sk). Malý zaspal až okolo 5:00 hod. rána. Teplota mu začala klesať asi po hodine od lactoferinu a spal až do rána. Ráno sa zobudil a hovoril mi, že má vodu v uchu, tak som ho zobrala k doktorke a ona už strašila ATB, keďže to vyzeralo na zápal. Povedala, že ešte počkáme s ATB, tak keď sme prišli domov, dala som mu lactoferin, strekla M33+ a vyčistila poriadne nos. Do večera sa zdá je v poriadku a nemá vodu v ušku. Ja som naozaj neuveriteľne prekvapená a vďačná."


Príbeh č. 2: Pomáha Lactofeferin Pure aj pri zlepšovaní autizmu?

"Dobrý večer Andrej, možno že viete ale aj tak vám to chcem povedať že ten Lactoferin syn začal brať a okrem toho že mu ihneď pomohol s alergiou (prestala mu krv tiecť z nosa a svrbieť oči) tak očividne sa mu aj zlepšila kognitivita, začal viac rozprávať, dokonca sa spýta jednoduché otázky alebo odpovie na niektoré jednoduché otázky. Má viac očný kontakt a celkovo je kľudnejší. Neviem, či je to tým že berie aj tie ostatne doplnky od vás alebo je to samotný Lactoferin, len som vám to chcela dať vedieť. Možno to pomôže aj druhým mamičkám s autistickými deťmi. VELKÉ ĎAKUJEM."


Príbeh č. 3: Lactoferín pomáha pri chrípke

" Andrej ahoj. V utorok mi došiel od teba Lactoferin pure 60 kapsúl (abczdravia.sk) a IMMUSE® 30 kapsúl (abczdravia.sk). Nasadila som si ho aj ja som dnes vstala o 50 % v lepšom stave. Dokonca už včera večer som sa cítila lepšie. Chrípka mi sadla na hrtan, hlasivky, dva týždne som kýchala a bola zachrípnutá. Veľká vďaka ti patrí."


Ako vidíte, Lactoferin Pure je naozaj kvalitný výrobok s pozitívnym vplyvom na zlepšovanie zdravia. A tá skúsenosť čo mi napísala jedna mamička s autistickým dieťaťom bola pre mňa šokujúca. Toto by som, priznám sa, nečakal.


Lactoferin Pure si môžete opäť kúpiť v našom e-shope v akcii, ktorú ste veľmi chceli 2ks za zvýhodnenú cenu pri ktorej ušetríte 16,00 EUR Akcia 2x Lactoferin (abczdravia.sk). Keďže stále nemáme dostatok suroviny na pokrytie dopytu po Lactoferíne Pure, je množstvo akciových balíkov limitované na 300ks. Naposledy sme toto množstvo vypredali za 3 dni. Následne ste mi písali, že prečo tá akcia už nie je. Preto ak chcete mať túto akciu poponáhľajte a kúpte si tento akciový balík kým je. Samostatne si môžete Lactoferin kúpiť tu


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

611 views0 comments

Comentários


bottom of page