top of page

Že vraj sa s tým nedá nič robiť. Je to naozaj tak?

Len málo kto považuje nízky krvný tlak za problém. Dokonca nízky krvný tlak je ľuďmi považovaný za výhodu. Túto myšlienku prevzali neraz od lekárov, ktorý im hovoria, že aspoň nebudú mať vysoký (ani toto nie je úplná pravda). Nízky krvný tlak je preto problém, lebo váš mozog nie je dobre zásobovaný živinami. Tipnite si, či je to pre mozog a celé telo dobré a napíšte mi váš názor do komentára.

Predstavte si, že bývate na 5 poschodí a je nízky tlak vody. Boli by ste s tým v pohode? Asi nie, lebo často by sa vám stalo, že by ste nemali dostatok vody na pranie, sprchovanie a pod. Váš život by bol ochromený.


A teraz si prestavte mozog, riadiace centrum celého organizmu. Ako môže dobre fungovať a dobre riadiť keď sa vďaka nízkemu krvnému tlaku nedostane k bunkám mozgu dostatok kyslíka a živín ? A ľudia sú s tým dokonca v pohode a nepovažujú to za problém a dokonca ani lekári (tí neraz pacientov presviedčajú, že je to OK ba je to dokonca dobre). A to že sa s tým dá čosi robiť a úspešne o tom svedčí tento príbeh:


"Píšem znovu po dlhšej dobe. Tri mesiace na vami doporučenej strave, plus suplementy a mne nielen úplne zmizla hrča v hrdle (ak mate pocit že máte hrču v hrdle a stále zadrhávate, hrča tam nie je. Je to len následok zle fungujúceho nervového systému a mozog to vyhodnocuje ako hrču. Mnohí ľudia takto neraz nesprávne berú lieky na pálenie záhy a bez výsledku) čo bol hlavný dôvod prečo som vás nakontaktovala, ale sa mi upravil aj dlhoročný nízky tlak na 119/ 78. Upravila sa mi aj menštruácia . Zrazu mi netreba ani železo. Akné zmizlo, na ktoré mi inak pomohla aj M33+ ústny sprej (abczdravia.sk) a granátový krém Granatapfel-Weihrauch-Creme (abczdravia.sk) . A dokonca tento rok nemám ani sennú nádchu a nie som tak zahlienená ako minulý rok. Krvné výsledky úplne ukážkové . Teším sa týmto zmenám, veľmi."


Ako vidíte príbeh tejto ženy ukazuje, že riešenie je možné a je isté, že mozog tejto mladej ženy bude fungovať oveľa lepšie. A aj vďaka lepšiemu riadeniu dobre fungujúceho mozgu sa lepší celé jej zdravie.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

1,469 views0 comments

Comments


bottom of page