top of page

Čo na boľavé kĺby?

Bolesti kĺbov patria medzi najčastejšie zdravotné problémy, ktoré ľudí trápia. Bolesti sú spojené zo zápalovými procesmi prebiehajúcimi v kĺboch. Následkom zápalov nie je len bolesť ale aj stuhnutosť kĺbov, s tým, že kĺby je potrebné rozhýbať.

Bolesti kĺbov sú často spojené s artrózami. Artrózy postihujú bedrové kĺby, kolená, chrbticu, ramená, lakte či drobné kĺby rúk, zápästia či palcov na nohách. Bolesti spojené s artrózou sa najskôr prejavujú po väčšej námahe. Ako ochorenie /zápal postupuje bolesti sa objavujú aj v pokoji.

Každého koho trápia bolesti kĺbov, by sa mal sústrediť na tlmenie zápalov a podporu protizápalovej aktivity. My sme pre vás vytvorili nový výrobok Stopbol, ktorý obsahuje 2 klinicky študované prémiové suroviny pôsobiace proti zápalu prebiehajúcemu v kĺboch.


1.) Hydrolyzovaný keratín

V priebehu starnutia sa znižuje schopnosť tela vytvárať si keratín. Keratin pritom nie je dôležitý len pre vlasy, pokožku, čo asi mnohí z vás poznajú, ale dôležitý je aj pre kĺby. Doplniť keratín však nie je jednoduché. Keratín nemôže byť absorbovaný ľudským telom. Napriek tomu existuje riešenie, ktoré ho umožňuje do tela doplniť. Tým riešením je upraviť keratín na hydrolyzovaný keratín.


Nami použitý hydrolyzovaný keratín dokáže byť na 96% absorbovaný telom. V nami použitom prémiovom hydrolyzovanom keratíne sú bielkovinové častice menšie ako mnohé konkurenčné keratíny a 8x menšie ako v kolagénoch.

Hydrolyzovaný keratin podporuje procesy nevyhnutné pre vývoj, tvorbu a regeneráciu chrupaviek a kĺbov. nami zvolený hydrolizovaný keratín znižuje v kĺboch tvorbu zápalovej látky s názvom Interleukín-1β, ktorá je dôležitým znakom artritídy a osteoartritídy. Interleukín-1β podporuje zápal, bolesť a rozpad tkaniva. Znížením Interleukínu-1β sa znižuje zápal kĺbov, stuhnutosť kĺbov ako aj bolesť kĺbov.


2.) Nedenaturovaný kolagén typu II

Collavant n2 - nedenaturovaný (prirodzený, nezmenený) kolagén typu II sa získava špeciálnym výrobným procesom, pričom kolagén zostáva v nedenaturovanej (prirodzenej, nezmenenej) forme. Mechanizmus účinku nedenaturovaného kolagénu typu II. je zaujímavý a odlišný od iných doplnkov s obsahom kolagénu pre zdravie kĺbov, ktorých je dnes na trhu veľa.


Nedenaturovaný kolagén typu II pôsobí prostredníctvom orálnej tolerancie. Skúsim vám to vysvetliť čo to orálna tolerancia je a prečo je pre zdravie kĺbov dôležitá.


Po zjedení nedenaturovaného kolagénu II. typu sa tento kolagén dostane do tenkého čreva. V tenkom čreve sú ostrovčeky, kde sa sústreďujú bunky imunitného systému. Tieto imunitné bunky sa kontaktujú s nedenaturovaným kolagénom typu II. Imunitné bunky v tenkom čreve vďaka kontaktu s nedenaturovaným kolagénom typu II. začnú vytvárať imunitnú toleranciu. Imunitná tolerancia je dôležitá na to, aby imunita nenapádala, tolerovala, telu vlastné štruktúry a neničila tak telo zápalom.


Imunitný systém v čreve komunikuje aj s inými časťami imunity v našom tele. Tento kontakt medzi črevom a kĺbmi vytvára podmienky na to, aby sa spustila v kĺboch tvorba protizápalových regulačných T buniek. Protizápalové regulačné T bunky tvoria v kĺboch látky, ktoré majú opravný účinok na kĺby a ukončujú zápaly. Toto je nesmierne dôležité pri zápaloch prebiehajúcich v kĺboch.


Niekoľko klinických štúdií ukázalo, že nedenaturovaný kolagén typu II je prospešný pre kĺby nielen u ľudí s osteoartrózou, ale aj u zdravých ľudí.

Stopbol je výrobok, kde sme použili 2 špičkové prémiové klinicky testované suroviny a verím, že vám pomôže pri zlepšovaní vášho zdravia. Keďže obsahuje špičkový keratín, vedľajším účinkom bude zlepšenie kvality vlasov, pokožky a nechtov. Tak dúfam, že toto mu odpustíte.

Stopbol si v akcii môžete kúpiť tu Akcia 2x Stopbol (abczdravia.sk) a samostatne tu Stopbol (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

764 views1 comment

1 comentário


Membro desconhecido
30 de jun. de 2023

Hej, som taká nadšená, že mám späť svoje rozpadnuté manželstvo a môjho manžela po tom, čo ma a naše 2 deti opustil kvôli inej žene. Po 8 rokoch manželstva sme sa s manželom hádali, až ma nakoniec opustil a presťahoval sa do Kalifornie za inou ženou. Cítila som, že môj život sa skončil a moje deti si mysleli, že svojho otca už nikdy neuvidia. Snažila som sa byť silná len pre deti, ale nedokázala som ovládať bolesti, ktoré ma sužovali, moje srdce bolo naplnené smútkom a bolesťou, pretože som bola do svojho manžela naozaj zamilovaná. Myslím na neho každý deň a noc a vždy chcem, aby sa ku mne vrátil, bol som naozaj naštvaný a potreboval som pomoc, tak som…

Curtir
bottom of page