top of page

BALANCE ACTIVATE

Fermentovaný extrakt z vody, cukru, papáje, jadier granátového jablka, ananásu, oregána.

Ak máte poruchu mikrobiómu akou je nerovnováha črevných baktérií, MikroVeda BALANCE ACTIVATE je tým správnym produktom pre vašu liečbu.

Tento produktje vhodné užívať pre všetkých, ktorí majú problémy s črevom, trávením, imunitou, psychikou, kožnými ťažkosťami, cukrovkou, zápalmi čreva, zápchy a všetkými chronickými črevnými ochoreniami.

MikroVeda BALANCE ACTIVATE podporuje trávenie a správne rozloženiea vstrebanie prijatej potravy. Súčasne napomáha odstráneniu usadenín v črevea čistí črevné klky.

Pre zvýšenie zdravotného efektu odporúčame kombinovať spoločne s MikroVeda LIFE alebo MikroVeda PUR.


- obsahuje probiotiká

- enzýmy podporujúce trávenie

- protizápalovo pôsobiace rastlinné látky


Dávkovanie:

Deti 3-8 rokov: 1 x denne 6 ml

Deti nad 8 rokov a dospelí a tehotné ženy: 1 x denne 12 ml


Odporúčame užiť nalačno 15 minút pred jedlom. Užite neriedené alebo s neperlivou vodou, ktorá nie je teplá. Produkt dobre tolerujú i osoby s histamínovou intoleranciou.


Skladovanie a trvanlivosť

Pred otvorením: skladujte na suchom, tmavom mieste a pri maximálnej izbovej teplote 25°C.

Po otvorení: skladujte v chladničke a spotrebujte do 8 týždňov od otvorenia.


Ďalšie odporúčania a upozornenia:

  • Pre predĺženie trvanlivosti skladujte produkt vo zvislej polohe v chladničke a nepite priamo z fľaše.

  • Ak fľaša pri otvorení syčí, je to znakom nahromadenia oxidu uhličitého. Ten vzniká ako výsledok metabiolizmu baktérií, ktoré sú vo výrobku obsiahnuté. To neznamená, že výrobok je pokazený. Je to prirodzený jav, pri fermentácii – kvasení sa tvoria plyny. To však nijako neznižuje kvalitu a životnosť produktu.

  • Akékoľvek drobné častice kvasiniek, biele zhluky, ktoré sa objavia na povrchu alebo v produkte neovplyvňujú kvalitu produktu, práve naopak: častice kvasiniek, ktoré sú viditeľné sú dokonca prospešné.

  • Nakoľko sa jedná o prirodzene fermentovaný produkt, môžu sa medzi jednotlivými fľašami vyskytnúť odchýlky vo vôni a chuti. Pokiaľ nápoj po dobe trvanlivosti necítiť po „skazených vajciach“ je možné ho ďalej používať.

  • Tekuté fermenty majú oproti kapsulám veľkú výhodu, dokážu sa vstrebať a pôsobiť priamo cez sliznicu v ústach. Veľká časť mikroorganizmov v nej obsiahnutých prežije prechod žalúdkom a živá sa dostane až do čriev. Preto je vhodné užívať produkt na lačný žalúdok cca 15-30 minút pred jedlom. Alebo medzi jedlami.

  • Mikroveda Active Balance  je vhodné užívať súčasne pri antibiotickej liečbe alebo po nej. Mikroveda Active Balance môžete zaradiť do svojho každodenného života po celý rok alebo ho užiť len v prípade ochorenia. Produkt užite v odstupe najmenej 2 hodiny od antibiotík.

  • Možné kombinovať s akáciovou vlákninou.NAKUPOVAŤBALANCE ACTIVATE
bottom of page