top of page

Lactoferin pure

Produkt neobsahuje mliečnu bielkovinu, laktózu ani lepok, nespôsobuje zápchu, je možné ho použiť i pri tráviacich, chronických a autoimunitných ochoreniach, rovnako i pri HIT laktoferín sa prirodzene vyskytuje v materskom mliekuDávkovanie počas aktútneho ochorenia:

  1. Počas akútneho ochorenia sa Lactoferin pure užíva v čase choroby až do zlepšenia stavu respektíve vymiznutia príznakov (ústup sopľov, kašľa, bolesti hrdla, teploty a podobne) nasledovne:


6 mesiacov - 1 rok: 1 kapsula denne rozdelená na viac dávok počas dňa

1 rok: 1x denne 1 kapsula

nad 1 rok - 1,5 roka: 2x denne 1 kapsula

nad 1,5 -2 roky: 3x denne 1 kapsula

Deti nad 2 roky: 2x denne 2 kapsule

Deti 3 – 12 rokov: 3x denne 2 kapsule

Deti 12 – 16 rokov: 3x denne 3 kapsule

Deti nad 16 rokov a dospelí: 3x denne 4 kapsule


2. Lactoferin sa užíva aj dlhodobo, napr. po antibiotickej liečbe (ktorá znižuje imunitu človeka), pri často sa opakujúcich infekciách alebo pri chronických infekciách (streptokokové infekcie, kandida, HPV vírus, chlamýdia, borélie a pod.).

Dávkovanie pri dlhodobom užívaní:


Deti 1-3 roky: 1 kapsula denne

Deti od 3 rokov: 2 kapsule 1x denne

Dospelí: 2 kapsule 1x denneLactoferin pure sa užíva nalačno alebo medzi jedlami. Osoby, ktoré nevedia kapsuly prehĺtať, vysypte obsah kapsuly do čajovej lyžičky jogurtu, tvarohu, smotany, orechového masla, kokosovej smotany alebo inej potraviny obsahujúcej tuk. (Vo vode Lactoferin pure zhrudkovatie, nestráca však na účinnosti). Lactoferin pure sa lepšie rozpustí v tuku, vtedy nezhrudkovatie. Ak to nie je možné, môžete užiť Lactoferin pure spoločne s jedlom alebo medzi jedlami.Lactoferin pure nemiešajte s horúcim jedlom, inak sa zničí jeho účinok. Lactoferin pure má zmysel nasadiť i počas prepuknutia choroby, nie je nevyhnutné začať ho užívať výlučne na začiatku ochorenia.


Lactoferin je možné súčasne v rámci jednej dávky kombinovať s akýmkoľvek iným doplnkom

z www.abczdravia.sk

Lactoferin je možné úspešne použiť i na liečbu zvierat.NAKUPOVAŤ
Lactoferin pure
bottom of page