Vitamín C Phospholipid. V čom je tento produkt výnimočný?

1. Obsahuje extrakt zo šípok. V jednej porcii nájdete až jeden gram extraktu zo šípok. Šípka má imunomodulačný účinok a okrem iného reguluje tvorbu zápalových látok (Patel, 2012).

Vitamín C Phospholipid (abczdravia.sk)


2. Obsahuje špeciálnu zmes látok ako polyfenoly, galaktolipidy, terpenoidy (vrátane karotenoidov ako napr. lykopén), ovocné kyseliny a fosfolipidy, ktoré vytvárajú špeciálny fosfolipidový komplex, ktorý pomáha v tele regenerovať vitamín C.

Vitamín C je jedným z mála vitamínov, ktorý sa dokáže v tele regenerovať. Ak máte zabezpečenú regeneráciu vitamínu C, nemusíte prijímať vitamín C vo vysokých dávkach. Mechanizmus akým sa vitamín C regeneruje v tele nájdete na obrázku pod článkom.


Nedostatok vitamínu C narúša imunitný systém a zvyšuje náchylnosť na infekcie. Infekcie majú zároveň negatívny vplyv na hladinu vitamínu C v krvi. Najmä v časoch vysokého potenciálu infekcie je preto jeho dostatočná hladina v krvi o to dôležitejšia (Carr a Magini, 2017).


3. Produkt Vitamín C Phospholipid obsahuje zinok. Zinok má pre imunitný systém dôležitý význam - zlepšuje reakciu imunitného systému na prechladnutie a infekčné choroby, rovnako tak aj u detí (Brown a kol., 2009, Ho a kol., 2001; Kahmann a kol., 2008).Vitamín C Phospholipid (abczdravia.sk)S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

6 views0 comments