V akom svete to žijeme?

Aj vy máte pocit že svet je zo dňa na deň horší? Bojíte sa čo bude ďalej lebo všade okolo nás sú prejavy nenávisti a nevraživosti? Vidíte okolo seba len zlo a nič dobré? Ak je to tak a ste z toho deprimovaní, znechutení a vystresovaní ani sa vám nečudujem. Ale položili ste si otázku je to naozaj tak?

Naozaj sú ľudia k sebe zlí? Naozaj sa deje okolo nás len všetko zlé? Môj názor je že to tak nie. Každý deň sa stretávam s dobrými ľuďmi, ktorí robia dobré činy. Problém je v tom, že o tom dobrí ľudia nehovoria, nepíšu o tom statusy na Facebooku, netočia o tom videá, nezdieľajú to čo neplatí to tom ako prezentuje a zdieľa zlo.


Preto máme možno pocit, že svet je zlí a všetko ide do hája. Ja som dlhší čas uvažoval čo s tým môžem urobiť. Lebo som presvedčení, že ľudia sú dobrí a robia aj veľa dobrého. Oveľa viac ako zlých vecí. A prišiel som na tento nápad.


Začnime a to každý zdieľať a písať len konštruktívne príspevky a vyzývajme na to aj iných ľudí. Dobro ako keby na rozdiel od zla nemalo dobrú propagáciu. Tak ho poďme propagovať aby si aj iní ľudia všimli, že na svete dominuje dobro a nie zlo. Ale ak budeme zdieľať a písať len zlé veci zlo aj keď je menšinové jedného dňa zvíťazí lebo vďaka dobre propagácii uveríme, že zlo dominuje.


To čo sa deje na svete je zodpovednosť každého z nás a ak chceme mať svet lepší nečakajme, že to urobia za nás iní, ale poďme ho lepším vytvoriť my a stále to prezentujme aby aj iní videli, že to ide a ak budú chcieť nech sa pridajú k nám. Píšte a zdieľajte ako ste pomohli iným, aké dobré skutky ste videli alebo urobili. Nehanbite sa za dobro a prezentujte ho. Lebo ak to neurobíme, kto to urobí za nás?


S prianím toho najlepšieho zostáva Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

17 views0 comments