Prejdime spoločne cez túto kurióznu dobu silnejší a odolnejší.

Stres, napätie, úzkosť, negatívne emócie. Toto dnes prežíva nejeden z nás. Akosi nám atmosféra v spoločnosti zhustla.

Priznám sa - keď sa objavil korona vírus neočakával som, že to bude mať taký výrazný dosah na spoločnosť. Sám som prekvapený ako to lomcuje so spoločnosťou. Len málo kto zostal pokojný a pravdepodobne sa zmenili životy nám všetkým.


Zmeny, ktoré prežívame všetci sa dotýkajú aj nášho zdravia a psychiky. Najdôležitejšou úlohou každého jedného z nás je prežiť túto situáciu v dobrom duševnom a fyzickom zdraví. Lebo len duševne a fyzicky zdraví ľudia môžu vytvoriť prosperujúcu spoločnosť.


Stres a napätie mení zloženie baktérií v čreve. Vďaka stresu odumierajú telu prospešné baktérie. Toto narúša tvorbu napríklad serotonínu - hormónu šťastia. Zmeny tvorby serotonínu nedokážu regulovať vysoké hladiny stresových hormónov a oveľa rýchlejšie podľahneme negatívnym emóciám. Mikroveda Life obsahuje 33 probiotických baktérií, ktoré sa dokážu v čreve efektívne rozmnožovať a extrakty z bylín, ktoré podporujú dobré trávenie. Aj trávenie je často narúšané stresovými situáciami.


ForIMUN od Medveď natural dodáva do tela polyfenoly, bioflavanoidy, karotenoidy, vitamíny a minerály s protistresovými účinkami, zložkami podporujúcimi antioxidačný systém, s protivírusovými účinkami a látkami zlepšujúcimi odolnosť a výkonnosť organizmu.


Tieto produkty si môžete kúpiť tu:

MikroVeda LIFE (abczdravia.sk)

forIMUN (abczdravia.sk)S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

1 view0 comments