Prečo tomu neverím a čomu vlastne verím?

V médiách sa pravidelne objavujú články o tom, ako ľudia prežili COVID a ako napríklad zomierali tí, čo COVID spochybňovali. Neraz sa prezentuje, že zomierali zdraví ľudia a nič im nebolo. A to dokazuje zákernosť vírusu.


Mne chodia správy aj o iných príbehoch. Tu je jedna z nich.


"Andrej, ešte jedno info. Manžel má Covid. Sme už dlhšie v karanténe. Mal veľmi ľahký priebeh. Užívame Physiobase, Vitamín C phospholipid, vitamíny B, horčík, rakytník. Ja som negatívna, deti sú v poriadku. V nedeľu nám končí karanténa. Tak sa tešíme, že sme to takto dobre zvládli, aj vďaka Vašim radám a vitamínom od vás. Bude nám ten pekný čas spolu, v pokoji bez naháňania sa chýbať. ĎAKUJEME."


Čo mne vadí na správach z médií je to, že sa vírus prezentuje ako zákerná sviňa, ktorá sa rozhodne voči komu bude zhovievavá, voči komu bude zákerná a veľmi ho vytrápi alebo dokonca zabije. Ľudia sa tam vykresľujú ako OBETE VÍRUSU. A to je veľmi nebezpečné. Prijatie myšlienky, že sme obeťou.


Kto je zdravý a kto nie?

Keď mi volajú a píšu ľudia a počas roka sú ich stovky, často počúvam, že sa cítia zle a lekári im tvrdia, že sú zdraví. Prečo je to tak? Lebo ambulantná medicína má zle nastavené zisťovanie chorobných procesov v tele.


Skúsili ste sa zamyslieť prečo sa nezisťuje pri tráviacich problémoch stav črevného mikrobiómu? Lebo medicína nevie ako ho vytvoriť.

Pozabíjať baktérie, to vedia! Aj keď už ani to nie vždy platí, napríklad pri MRSA. Ľudia sa tak neraz cítia zle, a podľa lekárov sú zdraví, lebo laboratórne testy to ukázali tak.


Zažil som príbehy, kde ľudia aj s laboratórnymi testami s jasne dokázanými zápalmi v tele boli poslaní domov s vetou "príďte o pol roka na kontrolu, budeme to pozorovať".


A ak takýto človek:

- so zápalom o ktorom sa vie, ale nelieči sa,

- so zápalom o ktorom nevie

dostane COVID je jasné, že priebeh ochorenia bude u neho iný ako u niekoho, kto je zdravý. Potom sa v médiách prezentujú príbehy s tragickými koncami, dramatickým príbehom a ľudia si myslia, že je to dielo náhody a oni sú len obete.


A chcem sa vyjadriť aj k tomu, že sa ľudia vykresľujú ako obete. Obeť je emócia. Ak médiá vytvárajú u ľudí dojem, že sú obeťami, znižujú ľuďom kvalitu života. Emočne ľudí zrážajú. Náš život je ovplyvnený emóciami, ktoré prežívame. Emócia obete je veľmi nízka. Emócie spájajú duchovno s hmotou. Emócie riadia naše činy, správanie, naše telo. A ak sa pozrieme na emócie z pohľadu prežitia, emócia obete dostáva ľudí do stavu, kedy nebudú konať, myslieť a správať sa tak, aby prežili. Ľudia žijúci v emócii obete konajú proti prežitiu, nepodporujú prežitie.


Priatelia, vy nie ste obeťami života, ale tvorcami života! Váš život je taký, aký ste si vytvorili svojimi myšlienkami, činmi a emóciami VY. Ak nie je váš život dobrý, zmeňte činy, myšlienky a emócie. Ale obeťami nie ste. Ak tomu uveríte, prehrali ste. Váš život bude jednou veľkou zhodou náhod, nešťastí, utrpenia a strachu z toho čo bude. Buďte tými, ktorí vedome činia to čo chcú, vedia čo robia a kontrolujú to. Dosahujte a tvorte to čo chcete. Buďte tými čo sú príčinou života, majú ho pod kontrolou, rozumejú mu a vedome ho tvoria! Buďte víťazmi života!


S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

7 views0 comments