Nie sme len obeťami mutácií vírusov, ale ich aj sami podporujeme

Ak sa povie mutácia pri vírusových infekciách (zmeny genetického materiálu), pravdepodobne nás napadne to, že sme obeťami tohto celého procesu a my s tým nevieme nič robiť. Ukážem vám, že to to tak nie je a aj my zohrávame v tomto procese dôležitú úlohu.

Keď vírus vnikne do bunky, spustí sa v bunke oxidačný stres. Oxidačný stres je ohrozenie bunky voľnými radikálmi. Voľné radikály, sú malé agresívne častice, ktoré sa v bunke pri vírusovej infekcii tvoria nadmerne. Voľné radikály dokážu poškodzovať genetický materiál.

Poškodzovanie genetického materiálu je pre bunky nežiadúcim javom, ale pre vírusy a jeho genetický materiál je to žiadúce. Vďaka tomu dokáže vírus mutovať a cez zmenu bielkovín tým klamať našu imunitu.


V prípade, že v tele prebieha oxidačný stres a je oslabená imunita, vírusy dobre mutujú a takto môžu aj inak neškodné vírusy spôsobovať pomerne veľké zdravotné komplikácie, ktoré sa môžu končiť smrťou. A to, aký máme oxidačný stres, je naša zodpovednosť.


Ak hľadáte dobrý prostriedok na vychytávanie voľných radikálov, dobrým prostriedkom je Aronia Elixier od Dr.Jacobs. Z jednej fľašky môžete urobiť 15 litrov chutného nápoja plného antioxidantov.


Sila imunity, ktorá ničí vírusy závisí od diania v čreve. Baktérie, ktoré podporujú imunitu, sú neraz ničené cez rôzne chemikálie, ktoré používame v domácnosti. Čistiaci prostriedok ProbiotiX CLEAN 1l od spoločnosti Mikroveda čistí bez chémie a na báze probiotík. Vďaka tomu si čistením domácnosti s ProbiotiX CLEAN 1l nebudete dávať do životného prostredia látky ničiace vaše črevo a tým aj imunitu.


Oba produkty môžete kúpiť tu:

Aronia-Elixier (abczdravia.sk)

ProbiotiX CLEAN (abczdravia.sk)


S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

1 view0 comments