Ktorá žena by to nechcela?

Každá jedna žena túži po pekných, zdravých a lesklých vlasoch. Ale bohužiaľ, nie každá ich aj má. Mnohým ženám nadmerne vlasy vypadávajú a sú z toho nešťastné.

Vlasy majú svoj vlastný životný cyklus a ten môžeme rozdeliť do 3 fáz:

1, Rastová fáza - môže trvať až šesť rokov 2, Pokojová fáza - rast vlasu sa zastaví 3, Fáza vypadávania, ktorá trvá cca štyri mesiace

Vlasy narastú, vypadávajú a uvoľňujú cestu novým vlasom. Takto dochádza k strate okolo 100 vlasov denne. Znie to síce veľa, ale nie je to tak. Človek má na hlave cca 90 000 až 150 000 vlasov. Ak začne vypadávať viac 100 vlasov vtedy nastane problém.

A ako to dokáže ovplyvniť?

Výrobok Beaty hair od Medveď natural Beauty Hair 60 kapsúl (abczdravia.sk) obsahuje hodnotný patentovaný extrakt z klíčkov hrachu, ktorý predlžuje životný cyklus vlasov a robí vlasy zdravými a krásnymi. Tento patentovaný extrakt bojuje proti vypadávaniu vlasov a podporuje rast vlasov.
Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

9 views0 comments