Keď človeka lekári zlomia, lebo nepoznajú netypické príznaky zápalu

Pri diskusii o koronavíruse si možno málokto všimol, že sa začína hovoriť o netypických príznakoch zápalu.

K typickým príznakom zápalov patrí:

· teplota,

· bolesť,

· začervenanie,

· opuch.


Tieto príznaky zväčša dobre rozpoznávame a vieme kde je "sever". Pri koronavíruse sa pozorujú napríklad tieto netypické príznaky:

· pády,

· letargia,

· nízky krvný tlak,

· omdlievanie,

· bolesti brucha, nevoľnosť, hnačka, vracanie,

· strata chuti a čuchu,

· zmeny v bežnom správaní pacienta.


Všetky tieto znaky sú nielen možnými znakmi pri koronavíruse, ale aj znakmi poškodených bunkových elektrární - mitochondrií. Tí z vás, ktorí ste so mnou komunikovali viete, že som vám to neraz vysvetľoval.


Ak človeka trápia takéto príznaky, lekár ho posiela po vyšetreniach. Bežná laboratórna diagnostika neukáže temer nič. Človek je zneisťovaný a spochybňovaný, že si vymýšľa. Ak mu nevedia pomôcť, zväčša ho odsunú na psychiatriu.


Toto je jedno z najväčších zverstiev (neviem či neurážam zvieratá) súčasnej medicíny. Trpiaci človek je odsunutý na psychiatriu, kde mu nasadia lieky (drogy), ktoré človeka úplne zlomia, namiesto toho, aby sa riešili poškodené mitochondrie a nedostatok energie v bunke.


Ak sa nezmení tento prístup k trpiacim ľuďom čo najskôr, celá moderná civilizácia v dohľadnej dobe skolabuje. Lebo aj keď je človek na psychiatrických liekoch, lepšie sa necíti a vôbec nik mu už neverí. Človek chradne a pribúdajú mu ďalšie lieky, no žiaľ psychiatrické lieky mu vytvoria na ne závislosť. Ide o čistý útlak modernej medicíny a takmer nikto ho nevidí.Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

2 views0 comments