Detektív Oriešok a prípad čistiaceho prostriedku na báze probiotík

Neviem, či si ešte pamätáte na rozprávku o detektívovi Orieškovi. Riešil rôzne záhady. Ja sa dnes tiež zahrám na riešiteľa záhad.

Ak je pre vás záhada „ako vyriešiť upratovanie domácnosti a použiť pritom čistiace prostriedky, ktoré nebudú poškodzovať zdravie“ - chcem vám predstaviť čistiaci prostriedok ProbiotiX CLEAN - plne biologický, mikrobiotický univerzálny čistiaci prostriedok na báze probiotík - 100% prírodný so silným účinkom.


ProbiotiX CLEAN je úplne biologicky odbúrateľný. Nie je problematický pre životné prostredie ako bežné čistiace a pracie prostriedky. Mikrobiotické zloženie ProbiotiX CLEAN dokonca podporuje vyčistenie vody v čističkách odpadových vôd.


Možnosti použitia:

Upratovanie v kuchyni: na keramické varné dosky, sporáky, gril a podobne.

Pranie bielizne: znížte množstvo pracieho prášku na polovicu predpísanej dávky a do práčky pridajte ďalších 15 ml ProbiotiX CLEAN.


Na odstránenie zápachu: zápach je tiež možné veľmi účinne odstrániť pomocou ProbiotiX CLEAN. Mnoho takzvaných „zlepšovačov vzduchu v miestnosti“ prekrýva existujúce pachy iba chemicky alebo vďaka svojmu antibakteriálnemu účinku narúša prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu. Využite čistiaci účinok na vzduch v interiéri a nerozriedený ProbiotiX CLEAN nastriekajte na toalete, alebo priamo do obuvi (športová obuv, pracovná obuv), do skriniek na topánky, v miestnostiach aj niekoľkokrát (je možné eliminovať aj silné pachy, ako sú cigaretový dym a domáce zvieratá).


Na odstránenie roztočov a organických zvyškov v posteli: postriekajte matrace a posteľnú bielizeň, aby ste odstránili alebo znížili roztoče a organické zvyšky, ako sú napríklad šupiny kože.


Na odstránenie plesní: ideálne je tiež nastriekanie pri plesniach. Tieto sú účinne eliminované, buďte však opatrní - príčina napríklad vlhkých stien alebo tepelných mostov sa musí samozrejme vyriešiť samostatne. Výhodné je tiež pravidelné striekanie sprchovacieho priestoru. Kvasinky v ProbiotiX kolonizujú citlivé uzavreté oblasti a znižujú prevahu plesní. Pri prvom použití je vhodné miesta napadnuté plesňou v sprche antibakteriálne očistiť a po opláchnutí čistou vodou utrieť dosucha a následne nastriekať nezriedený ProbiotiX CLEAN.


Upchaté a zapáchajúce odtoky: po nastriekaní sú odtoky kolonizované pozitívnymi mikroorganizmami a zabránia hnilobných a zapáchajúcim procesom. Baktérie navyše bránia korózii.


Používanie čistiacich prostriedkov zaťažuje nielen životné prostredie, ale aj váš tráviaci trakt. Zvyšky čistiacich prostriedkov sa dostávajú do tráviaceho traktu, kde pôsobia ako antibiotiká.

Tento prostriedok je vhodný na udržiavanie čistej domácnosti s malými deťmi a nemusíte sa báť, že si deti zničia črevo prostredníctvom nadmernej hygieny. Výborný čistiaci prostriedok nájdete v našom e-shope tu - ProbiotiX CLEAN (abczdravia.sk).
S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

0 views0 comments