Beauty Hair - Krásne vlasy z vnútra

Už dlhší čas som dostával od vás správy, či by som nevymyslel nejaký prípravok na vlasy. Nejaký čas sa mi do toho nechcelo ísť ale minulý rok som na tom začal pracovať. A dnes vám chcem predstaviť náš nový prípravok Beauty Hair - Krásne vlasy z vnútra.

Tento výrobok obsahuje množstvo mikroživín a hlavne obsahuje patentovaný extrakt z hrachových klíčkov. Pri štúdii na 21 dobrovoľníkov sa zistilo, že patentovaný extrakt z hrachových klíčkov po dvoch mesiacoch užívania u 95 percent účastníkov viedol k zníženiu vypadávania vlasov a v priebehu prvého mesiaca klesol priemerný počet vypadnutých vlasov o 33,9%.


Výrobok následne obsahuje aj ďalšie živiny potrebné pre vlasy:

Metionín obsahuje síru a môže vytvárať reťazce, ktoré sa následne navzájom zosieťujú. To je presne to, čo sa deje vo vlasoch a nechtoch. Metionín tak dokáže výrazne posilniť štruktúru vlasov a nechtov. Metionín môže pomôcť aj proti vypadávaniu vlasov

Cysteín je aminokyselina obsahujúca síru a stavebný kameň vlasového keratínu (keratín tvorí vačšinu vlasu). Cysteín je obzvlášť dôležitý pre rast vlasov.


Obe aminokyseliny pomáhajú bojovať proti voľným radikálom, ktoré majú negatívny vplyv na vlasy a ich zdravie, napríklad vplyvom vonkajších vplyvov, akými sú znečistenie a teplo.

Kyselina pantoténová je zodpovedná za bunkové delenie a bunkovú štruktúru. Metabolizmus aminokyselín vyžaduje kyselinu pantoténovú. Kyselina pantoténová upokojuje podráždenú pokožku hlavy.


Vitamín B1 zaisťuje silné a lesklé vlasy tým, že robí bunkové membrány elastickými a vitálnymi.

Extrakt z bambusu je prírodný zdroj kremíka. Ide o minerál, ktorý sa nachádza aj v koži, vlasoch a nechtoch, spojivovom tkanive, šľachách, kostiach a chrupavkách. Ak je v tele nedostatok kremíka výsledkom môžu byť tenké vlasy bez života a lámavé nechty. Kremík môže teda podporovať rast vlasov, poskytnúť viac lesku, pružnosti vlasov a upokojiť a posilniť pokožku hlavy. Kremík prispieva k silnejším vlasom a menšiemu vypadávaniu vlasov. A vašim nechtom prospieva tiež. Kremík robí nechty silnejšími, takže rastú rýchlejšie a nelámu sa tak ľahko.


Zinok má veľký význam pre rast vlasov. Zinok sa podieľa na tvorbe keratínu, ktorý je hlavnou zložkou vlasov, pokožky a nechtov. Ľudské telo navyše potrebuje zinok na tvorbu kolagénu, ktorý tvorí nielen spojivové tkanivo ukotvujúce vlas v pokožke, ale je dôležitý aj pre štruktúru vlasu ako celku. Delenie buniek, ktoré predovšetkým umožňuje rast vlasov, je možné len so zinkom. Vypadávanie vlasov je preto jedným z prvých príznakov nedostatku zinku, ktorý možno často zlepšiť pomocou doplnkov zinku.


Zinok a selén prispievajú k udržaniu normálnych vlasov a pôsobia antioxidačne.

Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov, zároveň pôsobí tiež antioxidačne. Zjednodušene povedané meď bráni šediveniu.

Biotín prispieva k udržaniu normálnych vlasov. Biotín pozitívne ovplyvňuje štruktúru a rast pokožky, vlasov a nechtov. Biotín môže pomôcť, keď sú vlasy rednúce, krehké a matné. Biotín môže pôsobiť aj proti vypadávaniu vlasov. Nedostatok biotínu však nie je badateľný len vypadávaním vlasov na hlave, dokonca aj tie najmenšie chĺpky, ako sú mihalnice a obočie, môžu vypadávať pri nedostatku biotínu.


Náš nový výrobok si môžete kúpiť tu Beauty Hair 60 kapsúl (abczdravia.sk).


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme Andrej Medveď a jeho team www.andrejmedved.sk www.weltfit.sk www.abczdravia.sk tel. 0911 295 859 andrej.medved9@gmail.com

45 views0 comments