Antiparazitiká - je to nebezpečné a tí čo tieto látky užívajú o tom ani netušia

Boj s parazitmi je v poslednej dobe veľmi populárny. Poznám ľudí čo za všetkými neduhmi vidia parazity. A ak existuje parazit, treba ho zničiť. Na jeho zničenie sa používajú lieky, ktoré sa nazývajú antiparazitiká. A pravda je taká, že nie vždy sa používajú v boji s parazitmi len prírodné látky - neraz sú to umelo vyrobené lieky.

Umelo vyrobené antiparazitiká majú veľkú molekulu. Vďaka tejto veľkej molekule sa nedokážu vstrebávať do tela a pôsobia len v čreve. Ale čo sa udeje ak je črevo deravé, priepustné? Pri priepustnom čreve sa v čreve vytvorí medzera (diera), cez ktorú sa lieky s veľkou molekulou, ktoré mali pôvodne zostať len v čreve, zrazu dostanú tam kam nepatria.


Preto skôr ako začnete užívať antiparazitiká, mali by ste poznať aj tieto fakty. Jedným z prípravkov, ktoré pôsobia na deravé črevo a zároveň posilňujú imunitu je Viaimun. Viaimun obsahuje látky, ktoré pomáhajú utesňovať črevo. Preto vám ho odporúčam užívať pri akomkoľvek podozrení, že máte priepustné črevo (napríklad pri potravinových alergiách).


Výhodou Viaimun je aj to, že jedno balenie pre dospelého človeka vydrží 2 mesiace a pre dieťa 4 mesiace.


Viaimun si môžete kúpiť tu - VIAIMUN (abczdravia.sk).


S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

9 views0 comments