„Antioxidanty nefungujú a výsledkom ich užívania je len drahý moč.“ Mal súd vo Frankfurte iný názor

V poslednej dobe sa čoraz viac objavujú nové choroby alebo pribúda ľudí s doteraz ojedinelými ochoreniami. Sem patrí aj MCS (viacnásobná chemická citlivosť). Človek veľmi citlivo reaguje na chemikálie už pri takých koncentráciách, ktoré zdravým ľuďom nerobia žiadny problém.

Príznaky sú:

· únava počas dňa,

· nádcha,

· bolesti hlavy,

· strata sluchu,

· nedoslýchavosť,

· poruchy v žalúdočno-tráviacom trakte,

· bolesti svalov,

· depresie.


MCS bývajú často postihnutí ľudia pracujúci v kanceláriách, kde na nich negatívne pôsobí prach z laserových tlačiarní, ľudia pracujúci s nábytkom a podobne.


Ľudia postihnutí MCS sú školskou medicínou zväčša nepochopení. V zahraničí sa liečbe MCS venuje mitochondriálna medicína. V Nemecku sa riešeniu tohto zdravotného problému venuje aj oblasť medicíny, ktorá sa nazýva „Umweltmedizin“.


Čo to v preklade znamená? Tento odbor skúma ako vplýva na zdravie človeka životné prostredie. Školská medicína rovnako tak ako kedysi nepripúšťala histamínovú intoleranciu, spochybňuje aj MCS.


Pri MCS bežné lieky nefungujú. Riešenie prináša vhodná terapia živinami. Toto však klasická medicína neuznáva, lebo živiny nie sú liečivo. Ale poďme sa pozrieť na to, ako tento problém vyriešil súd v nemeckom meste Frankfurt.


Vyšší krajský súd v meste Frankfurt prikázal súkromnej poisťovni pri ochorení MCS preplatiť úhradu liekov, ktoré sa zvyčajne nepreplácajú. Sú to antioxidanty, vitamíny, kyselina alfa lipoová a iné. Ochorenie nie je liečiteľné, ale tieto lieky sú schopné zmierniť príznaky.


Zdravie nie je všetko, ale je to najdôležitejšie to čo máme

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com2 views0 comments