Ako umelé elektromagnetické polia ovplyvňujú naše zdravie?

Umelé elektromagnetické polia zvyšujú vstup vápnika do bunky. Ľudia vápnik väčšinou vnímajú ako stavebnú látku. Ale vápnik je aj signálna látka - prenáša informácie.

. Vstup vápnika do bunky zvyšuje tvorbu energie. Každé zvýšenie energie spustí výrobu väčšieho množstva voľných radikálov. Ak to trvá dlhodobo, následkom sú poškodené bunkové elektrárne - mitochondrie.


Keď sa mitochondrie - bunkové elektrárne poškodia, začnú nadmerne tvoriť voľné radikály. Poškodené bunkové elektrárne a voľné radikály následne zvýšia počet miest, cez ktoré sa vápnik dostáva do bunky. Toto miesto sa volá NMDA receptor.


Viac vápnika v bunke znova zvýši tvorbu voľných radikálov a tie aktivujú zápalové procesy. Zaktivuje sa bielkovina NF-kB, ktorá zapína v DNA zápalové gény. Bunka začne k sebe privolávať cez poslov zápalu imunitné bunky, ktoré sa uvoľnia vďaka bielkovine NF-kB. Spúšťa sa zápalový proces.


Tento proces, ktorý som opísal nemusí byť aktivovaný len elektromagnetickým žiarením. Prebieha tiež pri neurodegeneratívnych zmenách v nervovom systéme od Alzheimerovej choroby, Parkinsonovej choroby, straty krátkodobej pamäte či problémoch s poruchami pozornosti a podobne. Preto ak nemusíte, netelefonujte z nudy, vypínajte respektíve nemajte v spálni elektrospotrebiče.


S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

3 views0 comments