Ako prekonať túto neľahkú dobu?

Nedávno mi kuriér doniesol balík a povedal mi, že začala zúriť chrípka. Priznám sa, neviem či je to tak alebo nie je. Nesledujem média, neviem reálne čo sa deje. Raz za čas počujem od ľudí koľko je chorých a nakazených covidom.

Každopádne, ak tu aj chrípka nie je, skôr či neskôr sem príde a systém podľa mňa nebude ďaleko od kolapsu. Veľa ľudí bude mať chrípku a nebudú stíhať testovať či je to COVID alebo chrípka. Veď príznaky sú podobné.


A čo môžete urobiť vy aby ste bezpečne prešli týmto zaujímavým obdobím bez väčšej ujmy na zdraví? Zabezpečte si dostatok zinku a selénu. A prečo?


Selén je dôležitý pre vývoj buniek imunitného systému, ktoré majú zabíjať vírusom napadnuté bunky. Selén je jedným z najdôležitejších stopových prvkov, ktoré imunita potrebuje. Zároveň chráni zdravé bunky pred poškodením látkami, ktoré sa tvoria pri zápaloch.


Aj zinok má pre imunitný systém veľký význam. Tiež je potrebný pre bunky, ktoré zabíjajú vírusom napadnuté bunky. Navyše dostatok zinku v bunke bráni tomu, aby sa blokoval enzým, ktorý používajú vírusy na svoje rozmnožovanie. Volá sa replikáza. Zinok teda aktívne bráni rozmnožovaniu vírusov.


Ak hľadáte nielen selén a zinok, ale aj iné dôležité látky podporujúce imunitu a látky pôsobiace priamo protivírusovo (napríklad extrakt z cistus incanus=skalná ruža, ktorý má silný protivírusový účinok na chrípkové vírusy), nájdete ich spoločne v doplnku forIMUN (abczdravia.sk)


S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

0 views0 comments