Ako bude v budúcnosti prebiehať naša reakcia na choroboplodné vírusy a baktérie?

Ak sa pozrieme na reakciu imunity na vírusy a baktérie zistíme, že celý tento proces je mimoriadne energeticky náročný. Proces obrany pred narušiteľmi potrebuje veľa zdrojov. Pamätám si film Tisícročná včela, kde poštár povedal, že na vojnu treba „peniaze, peněži a peníze“.


V podstate aj reakcia na vírus či baktériu potrebuje veľa zdrojov. Imunitná reakcie je tiež vojnou. Ak tie zdroje nie sú, nastáva problém. A ak sa pri vojne bavíme o peniazoch (peniaze sú zdroj energie v spoločnosti), tak potom na úrovni tela by sme mali vnímať mitochondrie. Ak chceme viesť vojnu a musíme mať peniaze, tak ak chceme bojovať s choroboplodnými baktériami a vírusmi, musíme mať zdravé mitochondrie.


Mitochondria je miesto, kde sa vyrába energia pre telo. Nakoľko nám pribúda poškodení mitochondrií, výsledkom je nedostatok energie. Nedostatok energie nielen pre psychiku, nervy, trávenie, ale aj imunitný systém. A ako tento obranný systém bude brániť telo pred narušiteľmi keď chýbajú zdroje? Na to sa dnes chce pozrieť len málokto.


Akú takú predstavu už dnes máme. Ľudia s vrodenými poruchami mitochondrií nedokážu:

- dostatočne tvoriť protilátky,

- viac sa u nich vyskytujú plesňové ochorenia,

- majú znížený počet bielych krviniek a pod.

Bohužiaľ dnes vidím čoraz viac detí a mladých ľudí čo majú znaky poškodených mitochondrií. Takých čo sa odovzdávajú po matkách a ktoré sú výsledkom zlého životného štýlu a zlého zásobovania tela živinami.


S prianím pevného zdravia pre Vás pripravil

Andrej Medveď a jeho team

www.andrejmedved.sk

www.weltfit.sk

www.abczdravia.sk

tel. 0911 295 859

andrej.medved9@gmail.com

10 views0 comments